Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak znaleźć najlepszy salon urody na śląsku?

Ostatnie kilka lat to dla branży beauty czas intensywnego rozwoju. Wzrost zainteresowania wizytami w salonach urody sprawia, że zarówno w wielkich, jak i mniejszych miastach co rusz powstają nowe placówki. Pytanie tylko jak znaleźć wśród nich te, które są warte naszego czasu i pieniędzy?

Jak znaleźć najlepszy salon urody na śląsku?

Jeszcze kilkanaście lat temu oferty salonów urody ograniczały się głównie do usług fryzjerskich, a kryterium wyboru konkretnej placówki do… jej dostępności. Poza wyszukiwaniem najlepszego fryzjera, warto też zwrócić uwagę na idealny dla nas salon urody. Dziś branża beauty ma do zaoferowania znacznie więcej, a wśród dostępnych zabiegów znajdziemy propozycje o różnorodnym działaniu, na niemal każdą część ciała. Klienci z kolei decydują się na wizytę w danym miejscu nie dlatego, że po prostu jest najbliżej, ale na podstawie krytycznej oceny kompetencji i podejścia pracujących tam specjalistów. Na właśnie, na co warto zwrócić uwagę poszukując dobrego salonu urody? 

Pełna dostępność dla klienta

Kiedy planujemy wizytę w salonie urody nie chcemy denerwować się, że nie zdążymy zadzwonić w godzinach otwarcia, a w efekcie stracimy szansę na “upolowanie” dobrego terminu. Rzecz w tym, że korzystając z usług profesjonalnych placówek, nigdy nie spotkamy się z takim problemem. Profesjonaliści szanują bowiem czas swoich klientów - podobnie jak swój własny - dlatego korzystają ze wsparcia nowoczesnych technologii - takich, jak system rezerwacji online. To proste, a jednocześnie niezwykle wygodne (dla obu stron) rozwiązanie, dzięki któremu umawianie wizyt zajmuje minimum czasu, a jednocześnie jest możliwe przez całą dobę - nawet poza godzinami pracy salonu.

Otwartość na dialog

Właściciele najlepszych salonów urody są świadomi, jak wiele mogą zyskać wsłuchując się w głos swoich klientów, a także publikując ich opinie na swojej stronie internetowej czy innej wirtualnej wizytówce. Nie lubimy przecież kupować “kota w worku”. Dlatego planując wizytę w salonie urody, najpierw chcemy dowiedzieć się, co na temat interesującej nas placówki mają do powiedzenia jej dotychczasowi klienci. Wiarygodne źródło takich informacji stanowi najpopularniejsza obecnie platforma do rezerwacji online, Moment.pl. Swoje opinie mogą zamieszczać w niej jedynie osoby, które faktycznie skorzystały z usług danego salonu, co daje nam pewność, że znalezione tam wpisy są godne naszego zaufania.

Najwyższa jakość obsługi

Perfekcyjna obsługa w salonie urody to nie tylko dobrze wykonana usługa. To także wszystko, czego doświadczamy w związku z wizytą - zarówno w jej trakcie, jak i przed (np. podczas umawiania się) czy po (np. sms z podziękowaniem i prośbą o opinię). W najlepszych placówkach dba się o każdy detal. Gdy pojawiamy się w takim miejscu, od razu czujemy się wyjątkowo. Wita nas pozytywnie nastawiony pracownik, cały zespół sprawia wrażenie dobrze zorganizowanego, wnętrze wyglądają schludnie, a atmosfera wprawia w dobry nastrój. W dobrym salonie wizyta rozpocznie się od konsultacji, podczas której specjalista pozna nasze oczekiwania, a zakończy podsumowaniem - analizą efektów i przekazaniem ewentualnych zaleceń. To wszystko sprawia, że do takiego salonu mamy ochotę wracać.

Dzięki temu, jak zorganizowana jest nasza aglomeracja, mamy na Śląsku łatwy dostęp do naprawdę ogromnej ilości salonów urody. Pozostaje tylko znaleźć ten, który spełni nasze oczekiwania i zapewni najlepsze efekty. Choć poszukiwania mogą kojarzyć się z mozolną pracą, dzięki rozwiązaniom takim jak Moment.pl, uporamy się z tym szybko i bez trudu. Łatwo wyszukamy placówki w interesującej nas okolicy, zapoznamy się ze wszystkimi ważnymi informacjami na ich temat, a potem wygodnie zarezerwujemy swoją wizytę. Brzmi dobrze, prawda? A więc do dzieła!

Materiał zewnętrzny

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Dominika_1985 (178.43. * .38) 10.10.2018 15:29

WoW! W końcu jest taka możliwość! Bosko! Ciesze się!

~Agata822 (178.43. * .82) 06.08.2018 08:39

Nie wiedziałam o takim rozwiązaniu, wypróbuję bo sama mam dość mozolnego szukania dobrego fryzjera. Dzięki:)!

~POLSKACBD (94.254. * .27) 04.07.2018 15:39
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem