Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

3 drużyny OSP Pietraszyn zwycięskie w zawodach sportowo - pożarniczych. Najważniejszą kategorię wygrał Borucin

Tylko 17 setnych sekundy zdecydowały o pierwszym miejscu w kat. Drużyn A w zawodach rozegranych w Wojnowicach. Rywalizowało tam ogółem 18 Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Krzanowice. Faworytami wśród mężczyzn byli krzanowiczanie, ale musieli uznać wyższość Borucina. Tamtejsza OSP zaprezentowała się aż w 5 składach, a miała w 6!

3 drużyny OSP Pietraszyn zwycięskie w zawodach sportowo - pożarniczych. Najważniejszą kategorię wygrał Borucin
Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali zawodowi strażacy m.in. Marek Wranik i Roland Kotula

Frekwencja zawodów w Wojnowicach była rekordowa jak na gminę Krzanowice. Tę imprezę zwykle - w kat. drużyn A - wygrywają Krzanowice (na 7 wcześniejszych rywalizacji tylko raz oddawali palmę pierwszeństwa).

Trzykrotnie najwyżej na podium stawali strażacy i strażaczki z Pietraszyna. W kat. drużyn C (kobiety) oraz w zawodach CTIF dziewcząt i chłopców.

Imprezę otworzył burmistrz Andrzej Strzedulla (jak nam przyznał nigdy nie należał do OSP). Zawody nadzorowali strażacy z komendy Państwowej Straży Pożarnej. Opiekę merytoryczną nad przebiegiem rywalizacji sprawował Marek Wranik z ramienia PSP "opiekujący" się gminą Krzanowice. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].