Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SPIN zachwycił

W dniach 4-6 listopada w Kędzierzynie Koźlu odbył się Międzynarodowy Festiwal Taneczny "Dance Oscars 2016". Miasto Wodzisław Śląski oraz Wodzisławskie Centrum Kultury reprezentował Klub Tańca Towarzyskiego SPIN. Formacja wywalczyła II miejsce. 

SPIN zachwycił

Klub współzawodniczył z grupami tanecznymi z Żywca, Bielska-Białej, Krosna czy Puław w tym, z obecnym Mistrzem Polski w tańcu towarzyskim. Impreza zyskała na prestiżu dzięki swojemu międzynarodowemu charakterowi i parkiet zaszczyciły takie osobistości jak np. Iwona Pavlovic, znana z popularnego show "Taniec z gwiazdami", Hanna Szychowicz, znana z programu "You Can Dance" czy Kryspin Hermański, który poprowadził warsztaty taneczne dla uczestników, znany również z show You Can Dance. Turniej dostarczył tancerzom KTT SPIN sporo niezapomnianych wrażeń, a Wodzisławskie Centrum Kultury po raz kolejny może poszczycić się medalowym sukcesem. Formacja działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA od lat 90. Swoje zajęcia organizuje w 6 grupach wiekowych od dzieci 7 letnich do młodzieży w wieku studenckim. Ponadto przy SPINie działa regularnie odnawiający się kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych oraz treningi par turniejowych. Instruktorem i głównym choreografem jest Elżbieta Lasocka. Instruktorami wspomagającymi są Jakub żurek oraz Kamil Wierzgoń.

/WCK/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].