Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biskup błogosławił chorych w szpitalu w Wodzisławiu

Z duszpasterską wizytą gościł w wodzisławskim szpitalu ksiądz biskup Adam Wodarczyk.

Biskup błogosławił chorych w szpitalu w Wodzisławiu

18 stycznia biskup wizytował parafię Św. Herberta, w której udzielił młodzieży sakramentu bierzmowania. W tej parafii pracuje kapelan szpitalny ks. Tadeusz Buczyński. Zaprosił więc wraz z proboszczem ks. Januszem Badurą biskupa do szpitala, by odwiedził chorych a jednocześnie poprowadził krótką modlitwę w kaplicy, która niespełna rok temu została wyremontowana.

Chorzy skorzystali z możliwości i przyjęli błogosławieństwo. Biskup odwiedził również oddział neurologiczny i udarowy, błogosławiąc tamtejszych pacjentów. - Jestem pełen podziwu do waszej cierpliwości w pracy, która wymaga niezwykłego skupienia i odpowiedzialności - mówił kierując słowa do obecnego personelu medycznego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].