Mikołaj odwiedził mieszkańców spółdzielni Orłowiec

5 i 6 grudnia Mikołaj ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Orłowiec” objechał bryczką swoje osiedla mieszkaniowe, aby sprawić radość swoim najmłodszym mieszkańcom.

Mikołaj odwiedził mieszkańców spółdzielni Orłowiec

Mikołajowy objazd osiedli SM Orłowiec to już tradycja. - Oby ta tradycja tkwiła w nas jak najdłużej. Bo nie ma nic piękniejszego, niż sprawianie szczęścia i niespodzianek drugiemu człowiekowi, a w szczególności dzieciom – mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Orłowiec”, Mariusz Ganita.

Mikołaj najpierw odwiedził przedszkola oraz mieszkańców osiedli w Pszowie. Następnie pojechał do Rydułtów. Po drodze witał się z grzecznymi mieszkańcami, którzy robili zakupy na targowisku miejskim. Odwiedził też milusińskich w przedszkolach na osiedlu Orłowiec. Dzieci oraz ich opiekunów Mikołaj przywitał ze swoją świtą: śnieżynkami i pięknym diabełkiem.

W sobotę rano orszak z Mikołajem przybył na osiedle przy Katowickiej w Raciborzu, a następnie przeniósł na zasoby w Rybniku Niewiadomiu.

Mikołaj wraz ze swą świtą, do której dołączył prezes Mariusz Ganita, obdarowywali symbolicznymi podarkami również dzieci ze Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach.

W mikołajkowej zabawie wzięli udział przedstawiciele Rady Nadzorczej Spółdzielni: Antoni Seidel, Janina Fiedor, Jerzy Kopertowski oraz mieszkaniec ADM Racibórz Mirosław Długołęcki. W rolę Mikołaja, jak co roku, wcielił się członek Rady Osiedla Kościuszki w Pszowie Jacek Kołek. 

Ludzie

Mariusz Ganita

Były Radny Miasta Wodzisławia Śląskiego, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Orłowiec" w Rydułtowach

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].