Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mikołaj odwiedził mieszkańców spółdzielni Orłowiec

5 i 6 grudnia Mikołaj ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Orłowiec” objechał bryczką swoje osiedla mieszkaniowe, aby sprawić radość swoim najmłodszym mieszkańcom.

Mikołaj odwiedził mieszkańców spółdzielni Orłowiec

Mikołajowy objazd osiedli SM Orłowiec to już tradycja. - Oby ta tradycja tkwiła w nas jak najdłużej. Bo nie ma nic piękniejszego, niż sprawianie szczęścia i niespodzianek drugiemu człowiekowi, a w szczególności dzieciom – mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Orłowiec”, Mariusz Ganita.

Mikołaj najpierw odwiedził przedszkola oraz mieszkańców osiedli w Pszowie. Następnie pojechał do Rydułtów. Po drodze witał się z grzecznymi mieszkańcami, którzy robili zakupy na targowisku miejskim. Odwiedził też milusińskich w przedszkolach na osiedlu Orłowiec. Dzieci oraz ich opiekunów Mikołaj przywitał ze swoją świtą: śnieżynkami i pięknym diabełkiem.

W sobotę rano orszak z Mikołajem przybył na osiedle przy Katowickiej w Raciborzu, a następnie przeniósł na zasoby w Rybniku Niewiadomiu.

Mikołaj wraz ze swą świtą, do której dołączył prezes Mariusz Ganita, obdarowywali symbolicznymi podarkami również dzieci ze Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach.

W mikołajkowej zabawie wzięli udział przedstawiciele Rady Nadzorczej Spółdzielni: Antoni Seidel, Janina Fiedor, Jerzy Kopertowski oraz mieszkaniec ADM Racibórz Mirosław Długołęcki. W rolę Mikołaja, jak co roku, wcielił się członek Rady Osiedla Kościuszki w Pszowie Jacek Kołek. 

Ludzie

Mariusz Ganita

Były Radny Miasta Wodzisławia Śląskiego, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Orłowiec" w Rydułtowach

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].