Turystyka
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pociągiem nad Jezioro Żywieckie - pomysł na wycieczkę

Wśród ciekawych miejsc w naszym województwie nie może zabraknąć Jeziora Żywieckiego, które przyciąga w ciepłe dni pasjonatów wody, aktywnego spędzania czasu oraz tych, którzy po prostu chcą wypocząć. 

Pociągiem nad Jezioro Żywieckie - pomysł na wycieczkę
Jezioro Żywieckie to świetna propozycja dla amatorów pływania łódką, kajakiem czy na desce. fot. Koleje Śląskie

Pociągiem nad Jezioro Żywieckie - pomysł na wycieczkę

Jachtem, kajakiem, a może na desce? Co wolicie? Wystarczy wsiąść w pociągi linii S5 (Katowice — Bielsko-Biała — Zwardoń) wyruszyć nad Jezioro Żywieckie!
To prawdziwy raj dla wodniaków! Nie tylko znajdziecie tam wiele klubów jachtowych i żeglarskich, ale także wypożyczycie rowery wodne i kajaki, rozpoczniecie przygodę z windsurfingiem i kitesurfingiem, a nawet wyczarterujecie jacht! Nad jeziorem znajdziecie wiele zacisznych zatoczek, a panorama Beskidów Żywieckiego i Małego górujących nad taflą jeziora pozostawi niezapomniane wrażenia!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].