Transport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odwiedź bibliotekę z Kolejami Śląskimi

Często zaglądacie do bibliotek w naszym regionie? Jesteście studentami? Pociągiem Kolei Śląskich możecie podróżować więc z ulgą 51 proc. 

Odwiedź bibliotekę z Kolejami Śląskimi
Pociągami Kolei Śląskich łatwo można dotrzeć do bibliotek w Katowicach, Bielsku-Białej czy Sosnowcu. fot. Koleje Śląskie

Odwiedź bibliotekę z Kolejami Śląskimi

- Dzięki naszym liniom komunikacyjnym możecie wygodnie dotrzeć do Katowic, gdzie mieści się jedna z największych bibliotek w kraju, czyli Biblioteka Śląska. Oczywiście znajdziecie tutaj także inne książnice jak Bibliotekę Uniwersytetu Śląskiego, czyli Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach - informują w Kolejach Śląskich
Podróżując transportem kolejowym, dotrzecie łatwo do Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej, Tyskiej Mediateki, czy Zagłębiowskiej Mediateki w Sosnowcu! Co więcej, wiele bibliotek w naszym regionie posiada fenomenalną architekturę, jak „Stacja Biblioteka” na industrialnym dworcu kolejowym Ruda Chebzie, czy modernistyczna biblioteka w Jaworznie.
- Wszystkim studentom przypominamy o przysługującej Wam uldze ustawowej 51%! Nie zapomnijcie o prolongacie legitymacji studenckiej! - przekonują pracownicy Kolei Śląskich. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].