Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

Żony polityków: Kasia Połomska i Hanna Klima

10.10.2016 09:46 | 0 komentarzy | (q)

Sylwetki żon polityków z naszego regionu.

Żony polityków: Kasia Połomska i Hanna Klima
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kasia Połomska

żona Marcina Połomskiego, zastępcy burmistrza Rydułtów, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, na co dzień nauczycielka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, mieszkanka Rydułtów.

Lubi wyjazdy nad morze, letnie wieczorne spacery oraz lody malinowe, nie lubi gotowanych warzyw, marzy o powrocie do biegania. Kontuzja spowodowała poważne ograniczenia w tej aktywności, a jest to bez wątpienia najlepszy sposób na relaks.

Hanna Klima

żona Piotra Klimy – radnego miejskiego, mama Pawła, Michała i Jana, babcia Julii, Adasia, Milenki i Wojtusia, absolwentka wydziału farmaceutycznego Śląskiej Akademii Medycznej, na co dzień kieruje Apteką św. Mikołaja w Raciborzu i zajmuje się wnukami, mieszkanka Raciborza.

Lubi chodzić na jogę, która pozwala się wyciszyć, śpiew, jazdę na rowerze i zapach parzonej kawy podawanej do łóżka przez męża, nie lubi nietolerancji, nieszczerości w relacjach z ludźmi, pośpiechu, chaosu, marzy o szczęściu i harmonii dla swoich dzieci i wnuków