Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żony polityków: Kasia Połomska i Hanna Klima

Sylwetki żon polityków z naszego regionu.

Żony polityków: Kasia Połomska i Hanna Klima

Kasia Połomska

żona Marcina Połomskiego, zastępcy burmistrza Rydułtów, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, na co dzień nauczycielka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, mieszkanka Rydułtów.

Lubi wyjazdy nad morze, letnie wieczorne spacery oraz lody malinowe, nie lubi gotowanych warzyw, marzy o powrocie do biegania. Kontuzja spowodowała poważne ograniczenia w tej aktywności, a jest to bez wątpienia najlepszy sposób na relaks.

Hanna Klima

żona Piotra Klimy – radnego miejskiego, mama Pawła, Michała i Jana, babcia Julii, Adasia, Milenki i Wojtusia, absolwentka wydziału farmaceutycznego Śląskiej Akademii Medycznej, na co dzień kieruje Apteką św. Mikołaja w Raciborzu i zajmuje się wnukami, mieszkanka Raciborza.

Lubi chodzić na jogę, która pozwala się wyciszyć, śpiew, jazdę na rowerze i zapach parzonej kawy podawanej do łóżka przez męża, nie lubi nietolerancji, nieszczerości w relacjach z ludźmi, pośpiechu, chaosu, marzy o szczęściu i harmonii dla swoich dzieci i wnuków

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BylyKochanek (89.64. * .8) 04.12.2022 20:40
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu