Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Urzędnicy z Wodzisławia rozstrzygnęli konkurs na wspieranie kultury fizycznej. Kto i na co otrzyma pieniądze?

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „KARLIK” i Klub Sportów Walki „BOXING ODRA” zajmą się realizacją zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Urzędnicy z Wodzisławia rozstrzygnęli konkurs na wspieranie kultury fizycznej. Kto i na co otrzyma pieniądze?
Boxing Odra to jeden z dwóch beneficjentów miejskiego konkursu. Fot. Klub Sportów Walki "Boxing Odra" Wodzisław Śląski.

Wysokość dotacji przeznaczonej na wsparcie realizacji zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej dla Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej KARLIK (tytuł zadania publicznego: "To tylko sport") wyniesie 30 239 zł, natomiast dla Klubu Sportów Walki BOXING ODRA (tytuł zadania publicznego: "VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski „Boxing Day” o puchar Prezydenta miasta Wodzisławia Śląskiego") - 20 105 zł.

Zarządzenie w tej sprawie wydał prezydent miasta Mieczysław Kieca [otwiera się w nowym oknie].

źródło: UM Wodzisław, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~sasss (217.97. * .16) 17.03.2023 15:12
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu