Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Praca Gliwice - aktualne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach dysponuje następującymi ofertami pracy:

Praca Gliwice - aktualne oferty
  • Pracownik produkcji opakowań drewnianych/ Pakowacz - Wykształcenie zawodowe, uprawnienia operatora wózka widłowego i/lub suwnicy z poziomu roboczego, mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki i obróbki drewna, dyspozycyjność polegająca na możliwości wyjazdu w delegacje, zakres obowiązków: praca fizyczna przy produkcji opakowań drewnianych i obsłudze maszyn w ruchu, stolarskich, pracownik łączy elem. drewniane tworząc produkt końcowy jakim są skrzynie, palety lub inny asortyment, montaż opakowań drewnianych przy pomocy gwoździarek pneumatycznych, zszywaczy pneumatycznych, wiertarki itp., odpowiedzialność za prawidłowy montaż, zabezpieczenie i konserwację wykonanych opakowań i ich zawartości oraz prawidłową eksploatację narzędzi i urządzeń z zachowaniem zasad technologicznych, przestrzeganiem norm jakościowych oraz inf. zawartych w rys. tech. i instrukcji, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice;
  • Pracownik stacji paliw/ Kasjer sprzedawca - Wykształcenie: min. zawodowe; mile widziane doświadczenie zawodowe; mile widziana książeczka sanepidu; zakres obowiązków: obsługa klientów na stacji pali; dbanie o porządek na miejscu pracy; uzupełnianie towaru na półkach; miejsce pracy: Gliwice; godziny pracy do uzg. z pracodawcą; praca także w dni wolne, umowa zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę;
  • Operator koparki - Wykształcenie: zawodowe; mile widziane doświadczenie zawodowe; wymagane uprawnienia operatora koparki I klasy, prawo jazdy kat. B, zakres obowiązków: wykonywanie wykopów, prace przy załadunku i rozładunku, inne prace ziemne; dwie zmiany; miejsce pracy: Kotlarnia;
  • Kelner/ Kelnerka/ Bufetowa - Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe oraz znajomość jęz. obcego - mile widziane; zakres obowiązków: praca w restauracji, obsługa baru, obsługa gości w restauracji; miejsce pracy: Szałsza; wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej;
  • Pracownik ochrony - Wykształcenie i doświadczenie: brak wymagań, ochrona obiektu, kwalifikacje pracownika ochrony, miejsce pracy Gliwice ; praca w ruchu ciągłym po 12 godz.

Osoby zainteresowane, spełniające warunki podane w ofercie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny w PUP Gliwice, Pl. Inwalidów Wojennych 12, od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 14.30, tel. (32) 231-18-41.