Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

Patrol

Zatrzymani w Pstrążnej z narkotykami

24.03.2020 12:41 | 2 komentarze | acz

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas patrolowania Pstrążnej, w rejonie stawów, stróże prawa zauważyli renault megane, a w nim 5 osób. Pasażerowie osobówki byli mocno poddenerwowani widokiem mundurowych...

Zatrzymani w Pstrążnej z narkotykami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas patrolowania Pstrążnej, w rejonie stawów policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach zauważyli reanult megane, w którym przebywało 5 osób. Stróże prawa zauważyli, że pasażerowie samochodu denerwowali się podczas kontroli. Szybko okazało się, że powodem niepokoju pasażerów były posiadane przez trzy osoby narkotyki. 21-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego posiadał przy sobie 20 działek dilerskich marihuany. Jego dwaj znajomi w wieku 20 lat również posiadali przy sobie środki odurzające. Wszyscy zostali zatrzymani.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że narkotyki zostały zakupione na terenie Raciborza. Dzięki współpracy z raciborskimi policjantami został zatrzymany 29-latek, który rozprowadzał środki odurzające. Podczas przeszukania jego mieszkania śledczy zabezpieczyli ponad 70 działek dilerskich marihuany. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy.