Wtorek, 23 kwietnia 2019

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Patrol

Zderzenie karetki z renault na trasie Racibórz - Babice [ZDJĘCIA]

18.12.2015 12:26 | 3 komentarze | żet

Ambulans wyjechał z drogi podporzadkowanej na DW 919. Kierujący renault nie zdążył wyhamować... Doszło do zderzenia pojazdów, w którym obrażeń doznał kierowca renault. Został przewieziony do szpitala.

Zderzenie karetki z renault na trasie Racibórz - Babice [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do wypadku doszło 18 grudnia około godz. 11.00 na DW 919 pomiędzy Raciborzem-Markowicami a Babicami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault megane (SRC) mężczyzna jechał od strony Markowic z dużą prędkością, gdy na jezdnię wjechał ambulans raciborskiego szpitala (wyjeżdżał z przedłużenia ulicy Rudzkiej w Raszczycach). Kierujący renault nie zdołał w porę zahamować - doszło do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku kolizji samochodów, obrażeń doznał kierujący osobówką mężczyzna, który został przewieziony do szpitala. Po przebadaniu okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń.

Według policyjnych ustaleń, winnym spowodowania kolizji był kierujący ambulansem mężczyzna - został ukarany mandatem karnym.


Odcinek DW 919 pomiędzy Raciborzem a Babicami "słynie" z wypadków i kolizji drogowych. Dokładnie miesiąc temu doszło tam do zderzenia osobowego volvo i ciągnika (Wypadek na trasie Racibórz-Babice. Volvo wjechało w ciągnik [AKTUALIZACJA]).

Miejsce wydarzenia: