Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Próbowałaś/-eś już wszystkiego w walce o lepszą figurę i piękne ciało, a wciąż nie widzisz efektów? Sprawdź studio urody i treningu Perfect Secret!

Jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu, gdy dieta i trening nie przynoszą widocznych rezultatów? Co zrobić, aby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia? Czym jest mezoterapia próżniowa Vital Injector oraz jakie efekty daje? I wreszcie - na czym polega trening EMS i dlaczego warto z niego skorzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w artykule na temat studia urody i treningu EMS Perfect Secret w Raciborzu. To właśnie tam specjaliści sięgają po najnowsze technologie, aby pomóc klientom w uporaniu się z trapiącymi ich problemami.

Próbowałaś/-eś  już wszystkiego w walce o lepszą figurę i piękne ciało, a wciąż nie widzisz efektów? Sprawdź studio urody i treningu Perfect Secret!

Minimum czasu – maksimum efektów, czyli jak szybko spalić dużo kalorii

EMS, czyli szybki trening dla młodszych i starszych. Kiedyś elektrostymulacja mięśni (metoda EMS) była zarezerwowana jedynie dla zawodowych sportowców. Dziś ta metoda treningu jest dostępna niemal dla każdego. Wystarczy założyć specjalną kamizelkę elektronową, która pobudzi nasze mięśnie jak podczas wysiłku fizycznego. Zdecydowanymi zaletami tej formy aktywności fizycznej są niewielka ilość czasu, jaką zajmuje trening, i wysoka efektywność, ponieważ 20-minutowy dynamiczny trening EMS pozwala spalić aż 515 kcal! Dla porównania, podczas 20-minutowego biegu w średnim tempie organizm spala 200 kcal. Co ciekawe, trening EMS jest polecany nie tylko osobom młodym i w średnim wieku, ale również seniorom. Pozwala on spowolnić zanik mięśni występujący w starszym wieku. Z treningu EMS nie mogą korzystać jedynie osoby cierpiące z powodu przewlekłej niewydolności serca lub padaczki.

Co robić, gdy dieta i trening to za mało, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Endermologia LPG jest alternatywą dla chirurgicznych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Przyspiesza przemianę materii i pobudza proces usuwania komórek tłuszczowych. Złogi tłuszczu zostają rozbite. Dodatkowo, dzięki stymulacji krążenia krwi i układu limfatycznego, skóra zostaje ujędrniona i uelastyczniona. Endermologia pozwala również usunąć blizny, zwłóknienia i rozstępy. Efekty zaczynają być widoczne już po trzech zabiegach. Sam zabieg ma charakter nieinwazyjny – nie wymaga znieczulenia oraz rekonwalescencji. Wykonuje się go przy użyciu specjalnych głowic masujących. Endermologię LPG odradza się jedynie osobom z problemami naczyniowo-skórnymi oraz chorobami nowotworowymi. Inną skuteczną metodą usuwania tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza. Jest ona wskazana do redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud i łydek. W zależności od grubości tkanki tłuszczowej i oczekiwanego rezultatu, potrzeba będzie od jednego do trzech zabiegów. Tkanka tłuszczowa jest usuwana poprzez działanie niskiej i wysokiej temperatury. Efekt to trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu w obszarze poddanym zabiegowi. Osoby z dużą otyłością, którym wysiłek fizyczny przysparza sporo trudności, mogą skorzystać z systemu Redustim Cosmosoft®. To urządzenie medyczne emitujące wolnozmienne pole magnetyczne, niszczące komórki tłuszczowe. Pozwala na stopniową eliminację podskórnej tkanki tłuszczowej (jak również nadmiaru tłuszczu brzusznego i trzewnego), odpowiedzialnego m.in. za choroby sercowo-naczyniowe, udary, nowotwory, a także niepłodność męską i żeńską. Przeciwwskazania do zabiegu to m.in.: rozrusznik serca, ostre zapalenie tkanki podskórnej i stany zapalne żył, ostre zapalenie wirusowe i bakteryjne, choroby zakaźne, epizod zakrzepicy żył głębokich, ciąża.

Pozbądź się niechcianego owłosienia

Laser LightSheer Quattro to bardzo nowoczesne i bezpieczne urządzenie, które pozwala pacjentom na usunięcie niechcianego owłosienia. Urządzenie emituje światło. To światło jest pochłaniane przez mieszki włosowe z melaniną. Następnie światło zmieniane jest na ciepło, w efekcie czego zniszczeniu ulegają elementy włosów odpowiadające za ich wzrost. Jest to bezpieczna metoda usuwania owłosienia, gdyż nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry. Ta metoda epilacji (w odróżnieniu od depilacji, epilacja polega na trwałym usunięciu owłosienia) jest polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zabiegi mogą obejmować różne partie ciała, w tym pachy, okolice bikini, plecy czy twarz.

Czym jest mezoterapia wieloigłowa Vital Injector2?

Jest to rewolucyjna metoda mezoterapii igłowej, polegająca na dostarczeniu w głąb skóry kwasu hialuronowego usieciowanego lub nieusieciowanego, a także innych preparatów rewitalizujących za pomocą specjalistycznego pistoletu. Sprawia on, że zabiegi mezoterapii igłowej stają się o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta, mniej bolesne oraz przystępne ze względu na zmniejszenie efektów ubocznych oraz minimalizacji odczuć bólowych. Po tradycyjnej mezoterapii ślady zabiegu utrzymują się około 3 dni, na co wielu z nas ciężko sobie pozwolić. Zabieg metodą próżniową sprawi, że już po 30 min. nie ma po nim śladu, więc spokojnie można wrócić do swoich obowiązków. Buzia wygląda na bardziej wypoczętą, delikatne przebarwienia znikają, skóra jest rozjaśniona. Odczuwalne jest również świetne nawilżenie skóry, a twarz delikatnie się napina. Efekt odmładzający jest znacznie bardziej widoczny niż w przypadku tradycyjnej metody. Ogromnym plusem zabiegu jest to, że nie jest on bolesny.

Perfect Secret Stusio Beauty, Racibórz
ul. Opawska 44/1
tel. 666 321 766
www.facebook.com/PersonalnyTreningEMS

Tekst sponsorowany