Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krystyny z całej Polski, a nawet z zagranicy zwiedziły Raciborszczyznę [ZDJĘCIA]

Łączy je jedno, bez względu na status społeczny, wykonywany zawód, sytuację rodzinną, narodowość czy nadmiar obowiązków. O czym mowa? To imię Krystyna. Imię, które łączy. W tym roku mija ćwierć wieku, odkąd polskie Krystyny spotykają się, by wspólnie przeżywać swoje imieniny.

Krystyny z całej Polski, a nawet z zagranicy zwiedziły Raciborszczyznę [ZDJĘCIA]
Spotkaniu Krystyn towarzyszy zwykle poznawanie nowych miast, ich historii, kultury, zabytków i wspólna zabawa. Nie inaczej było i tym razem (fot. Zamek Piastowski w Raciborzu)

Tym razem Krystyny z całej Polski, a nawet z zagranicy zawitały w sobotę 23 lipca do Powiatu Raciborskiego, serca Krainy Górnej Odry - na Zamek Piastowski w Raciborzu. Było to pierwsze w Raciborzu i jedyne w swoim rodzaju niepowtarzalne spotkanie - tyle Krystyn w jednym miejscu i czasie.

Na Zjazd przybyły Krystyny z takich miejscowości jak: Kraków, Opole, Przeworsk, Wejherowo oraz Rumia. Jedna Krystyna specjalnie na spotkanie przyleciała samolotem ze Szwecji. Nie zabrakło też Krystyn z Katowic i powiatu raciborskiego.

Ogólnopolskie Imieninowe Spotkanie Krystyn to dwudniowe spotkanie. Tak więc w niedzielę 24 lipca panie odwiedziły Opactwo Cystersów w Rudach.

źródło: Zamek Piastowski w Raciborzu, (oprac. d)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].