Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Mamy siebie i nie mamy czego się bać". Tłumy szaleją na koncercie Tabu [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

Koncert grupy Tabu to coroczna przysłowiowa wisienka na torcie Festiwalu Reggae. Zobaczcie, jak było na tegorocznym koncercie gospodarzy wydarzenia.

"Mamy siebie i nie mamy czego się bać". Tłumy szaleją na koncercie Tabu [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

„Mamy siebie”, „Nie damy się”, „Jak dobrze Cię widzieć”, „Nie chcę umierać” czy „Łap te chwile”. W trakcie koncertu zabrzmiały największe hity grupy Tabu, które zgromadziły pod sceną tłumy fanów.

- Przez ostatnie miesiące wbrew wszystkim robiliśmy wszystko, żeby festiwal był w Wodziawiu - powiedział prezydent Mieczysław Kieca. Pytając festiwalowiczów czy Wodzisław jest gotowy na koncert Tabu, włodarz oświadczył, że za rok odbędzie się jubileuszowa odsłona wydarzenia. - Niezależnie co będzie, będzie najcieplejsze miejsce w Wodziawiu - dodał.

Fragment koncertu relacjonowaliśmy "na żywo" na naszym Facebooku, zobacz TUTAJ.

XIX edycja Festiwalu Reggae – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi to dwudniowa zabawa odbywająca się na stadionie miejskim w Wodzisławiu Śląskim. Przed publicznością jeszcze koncert grupy Łydka Grubasa, o 23:15.

Ludzie

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].