Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Będzie kino na wodzie. Szykuje się wieczór filmowy w Kuźni Raciborskiej

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej poinformował o powrocie kina plenerowego. Film zostanie pokazany na terenie Ośrodka Wodno-Rekreacyjnego "Wodnik", który nie tak dawno otworzył swoje podwoje na pływających.

Będzie kino na wodzie. Szykuje się wieczór filmowy w Kuźni Raciborskiej
"Wodnik" na pływających będzie otwarty przez dwa miesiące. Przez ten czas mają być tam organizowane dodatkowe wydarzenia, takie jak kino na wodzie (fot. arch. Nowiny.pl)

- Zapraszamy serdecznie na kino na wodzie. Wieczór filmowy w pięknych okolicznościach przyrody - anonsuje w mediach społecznościowych ośrodek kultury. Film zostanie pokazany w sobotę 9 lipca.

O wydarzeniu dyrektor Anna Kijek mówiła Nowinom przy okazji tegorocznego Pływadła. Pytana, jaki film zostanie pokazany, odpowiedziała, że na razie nie zapadła jeszcze decyzja. - Wybieramy - uśmiechnęła się szefowa MOKSiR-u, której podlega także kuźniańskie kąpielisko.

Dzień wcześniej, czyli w piątek 8 lipca, odbędzie się tam natomiast koncert grupy Scarlett. - Doskonała muzyka, wyjątkowe otoczenie, food truck-owa oferta gastronomiczna. To będzie mocno rockowy, letni wieczór spędzony we wspaniałym towarzystwie - informują muzycy. TUTAJ szczegóły. 

Przypomnijmy, "Wodnik" na pływających otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00 - 21:00 (kąpiel do 18:00). Całodniowy bilet wstępu to 5 zł dzieci / 9 zł dorośli. Dzieci do 3 roku życia gratis.

Ludzie

Anna Kijek

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].