Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dzień Dziecka na Długiej. Zobacz co w programie [ZAPOWIEDŹ]

Przedsiębiorcy prowadzący swoje biznesy przy ul. Długiej w Raciborzu skrzyknęli się, aby ożywić tę niegdyś najbardziej uczęszczaną ulicę Raciborza. Tym razem zorganizowali imprezę, na którą zapraszają dzieci i rodziców. 

Dzień Dziecka na Długiej. Zobacz co w programie [ZAPOWIEDŹ]
Dzień Dziecka na Długiej zostanie zorganizowany 31 maja. Początek o 16.00.

 Dzień Dziecka na Długiej - atrakcje:

  • pyszna lemoniada,
  • balony, cukierki,
  • malowanie twarzy,
  • animacje,
  • plac zabaw,
  • odwiedziny bajkowych bohaterów,
  • poczęstunek,
  • witaminowe lizaki itd.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/697020774975958/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rack (46.204. * .227) 26.05.2022 22:22

Coś dziwnego porobiło się w naszym mieście.... Mikołaj-przed Mikołajem. Dzien Dziecka - przed Dniem Dziecka ... Ktoś moze to wytłumaczyć?