Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Teatr Tańca Memento zaprosił na spektakl "Murowany kwiat" [ZDJĘCIA]

Po raz kolejny artyści z Teatru Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprosili do obejrzenia premiery spektaklu, który stawia wiele pytań, a domeną widza jest odnalezienie na nie odpowiedzi. ZOBACZ ZDJĘCIA! 

Teatr Tańca Memento zaprosił na spektakl "Murowany kwiat" [ZDJĘCIA]
Tancerki Teatru Tańca Memento z reżyserką spektaklu Małgorzatą Karwot. fot. Танюша Ситниченко

Teatr Tańca Memento zaprosił na spektakl "Murowany kwiat" [ZDJĘCIA]

Zamknięci w czterech ścianach, ubrani w niewygodne ramy, dostosowani do własnych wymagań.
Gdzie w tym wszystkim mieści się nasza wrażliwość?
Czy jest na nią miejsce?
Czy jest na nią czas?
Spektakl "Murowany kwiat" to wiele pytań i możliwość spojrzenia do własnego wnętrza. Teatr Tańca Memento podejmuje zawsze ważne tematy społeczne i skłania do przemyśleń Podopieczni Małgorzaty Karwot znów dali popis swoich umiejętności, a widzowie byli zachwyceni. 
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].