Wtorek, 19 lutego 2019

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

Idealnie dopasowane koszulki męskie

24.11.2018 20:34 | 0 komentarzy | (s)

W codziennych sytuacjach chcesz czuć się swobodnie. Nie być skrępowany przez formalny ubiór, jednocześnie pokazać szyk i własny styl. Choć na rynku dostępne są gotowe rozwiązania, czasami warto samodzielnie przygotować swoją garderobę i nadać jej niepowtarzalnego charakteru. Takie, jaki ty sam posiadasz. Pokaż światu, co lubisz, że czujesz się ze sobą dobrze, że potrafisz się zaprezentować.

Idealnie dopasowane koszulki męskie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czy białe koszulki męskie nadają się do wszystkiego?

Jeżeli dopasowane z głową, to z pewnością będą stanowiły uniwersalny element twojej garderoby. Musisz jednak pamiętać, że chodzi tutaj o sam kolor. Pozostaje jeszcze wybór rozmiaru, kroju, dekoltu, długości rękawów, materiału czy marki. Wszystkie te czynniki mają wpływ na to, jak będzie cię odbierało otoczenie, a także na to, czy wywrzesz spodziewane wrażenie. Nie spodziewaj się, że po założeniu luźnej, białej koszulki pod obcisłą marynarkę będziesz wyglądał stylowo. Własny styl to jedno, wyczucie sytuacji i gust to coś innego.

Do czego najlepiej nosić męskie koszulki typu t-shirt?

Jeżeli posiadać kilka rodzajów, możesz je nosić praktycznie do wszystkie i na każdą okazję: w domu, podczas codziennych porządków i odpoczynku, w pracy, gdzie obowiązuje styl formalny, w czasie kolacji rocznicowej ze swoją drugą połówką. To, o czym powinieneś pamiętać, gdy wybierasz białe koszulki męskie to fakt, posiadają one różne style.

Jeżeli jesteś szczupły, lepiej wybierz opcję smuklejszą w tali, przez co podkreślisz swoje mięśnie, ale niezbyt ciasną. Gdy męska koszulka nadmiernie opina ciało zaczynasz czuć się niekomfortowo, a i otoczenie może uznać, że nie potrafisz się ubrać.

Jaki materiał najlepiej się sprawdza?

Przy wyborze materiału, koniecznie pamiętaj o wygodzie i porze roku. Dobre, białe koszulki męskie wykonane są najczęściej z bawełny, która pozwala skórze oddychać, pochłania wilgoć i jest elastyczna na tyle, żeby podkreślić kształt, ale nie obciskać. Pamiętaj też, żeby wybierać dla siebie odpowiedni rozmiar, niezależnie od tego, czy masz kilka kilogramów mniej. Żaden materiał nie pomoże, jeżeli na oficjalne spotkanie wybierzesz za długą bądź za krótko, sprawisz wrażenie niezbyt zadbanego.

Każda okazja, każda sytuacja ma swoje własne normy społeczne, których powinieneś przestrzegać. Gdy chcesz je łamać, żeby pokazać swój styl, najpierw musisz je poznać. Dobieraj do swojej garderoby takie białe koszulki męskie, że działały na twoją korzyść, a nie dodatkowo cię stresowały i sprawiały, że czułbyś się źle we własnym ubraniu. Jeżeli lubisz bardziej swobodny styl, połącz go z elegancją bieli i dobrze dopasowanym krojem, a twoja koszulka z pewnością będzie pasowała na każdą okazję.

Materiał zewnętrzny