Poniedziałek, 15 lipca 2019

imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

RSS

Doradcy przyszłej panny młodej, czyli z kim po suknię ślubną?

08.04.2018 15:09 | 3 komentarze | (s)

Bardzo rzadko zdarza się sytuacja, kiedy przyszła panna młoda samodzielnie wybiera swoją suknię ślubną. Większość kobiet w tym ważnym momencie potrzebuje bowiem bliskich osób, które krytycznym okiem spojrzą na suknię oraz doradzą, w której z nich przyszła żona prezentuje się najlepiej. Kogo warto więc zabrać ze sobą do salonu sukien ślubnych w roli doradców?

Doradcy przyszłej panny młodej, czyli z kim po suknię ślubną?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Siostra lub przyjaciółka – najlepsze doradczynie przyszłej panny młodej

Większość kobiet na pierwszą wizytę w salonie sukien ślubnych udaje się w towarzystwie bliskiej jej kobiety. Nikt nie doradzi bowiem nam tak dobrze, jak inna kobieta! Najważniejsze jednak, abyśmy miały pełne zaufanie do danej osoby.

Dlatego, na pierwsze przymiarki sukien ślubnych warto zabrać swoją siostrę lub przyjaciółkę. Nie powinna być to jednak zwykła koleżanka lub siostra, z którą mamy niewiele wspólnego, a osoba, która posiada gust zbliżony do naszego oraz z którą oglądałyśmy już ślubne sukienki i mamy ich wspólną wizję.

Pamiętajmy, że na pierwszą przymiarkę warto wybrać się z maksymalnie dwoma osobami towarzyszącymi. Wiele przyszłych panien młodych popełnia bowiem podstawowy błąd i zabiera ze sobą kilka koleżanek. Ich obecność nie ułatwia jednak wyboru, a często tylko wprowadza do salonu niepotrzebny chaos i zamieszanie. Każda kobieta ma bowiem nieco odmienny gust, podobają jej się różne modele sukienek, a te rozbieżności mogą nam znacznie utrudnić wybór.

Dlatego zachowajmy rozsądek i zabierzmy ze sobą najwyżej dwie wybrane osoby, które pomogą nam wybrać naszą wymarzoną suknię ślubną.

Mama lub teściowa – czy to dobry pomysł?

Wiele narzeczonych wybiera się do salonu sukien ślubnych także w towarzystwie swojej mamy. Niektóre z kolei zabierają również przyszłą teściową. Mama i teściowa mogą nam bowiem bardzo dobrze pomóc w wyborze sukni, doradzić oraz wesprzeć podczas przymiarek.

Nie zawsze jednak ich porady będą miały realną wartość. Nie każda z nas może się bowiem pochwalić mamą lub przyszłą teściową, które posiadają gust zbliżony do naszego i w dodatku śledzą modę ślubną. W większości przypadków nasze mamy mogą mieć także nieco inną wizję idealnej sukni ślubnej, która często wygląda podobnie do kreacji, które noszono w czasach, kiedy one same wychodziły za mąż.

Warto więc zawczasu sprawdzić, czy gust oraz wyobrażenia naszych mam są zbliżone do naszych i jeśli tak, dopiero wtedy zaprosić je na wspólną wizytę w salonie sukien.

Panna młoda sama w salonie?

Mimo tego, że większość kobiet chętnie zabiera ze sobą do salonu zaufanych doradców, to są jednak wśród nas także panny młode, które wolą samodzielnie wybierać suknię ślubną. Taka decyzja nie oznacza jednak, że są skazane tylko na siebie!

Mieszkanki Krakowa i okolic wybierając dobry salon sukien ślubnych z Krakowa mają bowiem do swojej dyspozycji jego obsługę. Wykwalifikowane ekspedientki i stylistki to bowiem nie tylko osoby, które zajmują się sprzedażą, ale przede wszystkim doradztwem. Ich zadaniem jest więc dopasowanie sukni ślubnej do potrzeb i oczekiwań przyszłej panny młodej.

Salon sukien ślubnych z Krakowa to więc nie tylko miejsce, w którym kupimy piękne suknie, ale przede wszystkim znajdziemy fachową poradę w jej wyborze. Stylistki zadbają bowiem o to, by jak najlepiej poznać nasz styl i gust, określą typ naszej sylwetki oraz na tej podstawie dobiorą model kreacji, która najlepiej podkreśli naszą urodę.

Jeśli więc nie mamy w naszym najbliższym otoczeniu bliskiej osoby, która posłuży nam swoją radą podczas wyboru sukni, zaufajmy doświadczeniu obsługi salonu!

Salon sukien ślubnych Kraków – gdzie szukać sprawdzonego salonu?

Mieszkanki większych polskich miast, w tym Krakowa, mają do swojej dyspozycji wiele salonów ślubnych. Wbrew pozorom, wybór tego jedynego nie jest jednak łatwy. W podjęciu ostatecznej decyzji bardzo pomocne okazać się może sprawdzenie opinii, jakimi cieszy się wybrany salon sukien ślubnych Kraków na Weselezklasa.pl. Dzięki temu będziemy miały możliwość wybrania miejsca, którego jakość obsługi została doceniona przez jego klientki.

Materiał zewnętrzny