Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Grupa Portali Weselnych bada ślubne zwyczaje Polaków

19.04.2016 10:14 | 0 komentarzy | (q)

W kwietniu 2016 roku zostanie przeprowadzony sondaż skierowany do nowożeńców z całej Polski. Młode pary będą miały możliwość podzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami związanymi z przygotowaniami oraz samym dnie ślubu. Na podstawie otrzymanych odpowiedzi powstanie raport z najważniejszymi wnioskami.

Grupa Portali Weselnych bada ślubne zwyczaje Polaków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczne, już trzecie badanie zorganizowane przez Grupę Portali Weselnych będzie dotyczyło przede wszystkim tych par, które zawarły związek małżeński w 2015 roku. W Ogólnopolskim Badaniu Nowożeńców uwzględnione zostaną pytania dotyczące wysokości budżetu, sposobu wyboru usługodawców, przebiegu przygotowań oraz przestrzegania poszczególnych tradycji ślubnych. Pragniemy dowiedzieć się, które z nich nadal cieszą się popularnością, a które przeciwnie, odchodzą w zapomnienie. Dodatkowo interesuje nas kwestia zamiany kwiatów na drobne upominki czy datki na cele charytatywne. Uzyskane informacje zebrane w formie raportu pomogą przyszłym parom młodym w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia - wyjaśnia badania Kamil Kulpa z portalu fotograf-wesele.pl.

Na kwestionariusz składa się łącznie 41 pytań dotyczących między innymi tradycji i zwyczajów ślubnych, budżetu, przygotowań oraz pierwszych miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego. Ponadto Grupa Portali Weselnych przekaże 1 zł za każdy wypełniony formularz na Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.

Ankieta jest dostępna pod tym adresem