środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Kultura

"Maluchy w kranie dźwięku" ponownie w RCK [ZAPOWIEDŹ]

24.01.2019 09:40 | 0 komentarzy | rck

Tym razem na tapecie znajdą się PRZEBOJE PRZEDSZKOLAKA. Zapraszamy!

"Maluchy w kranie dźwięku" ponownie w RCK [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
luty
3 niedziela

Maluchy w krainie dźwięku

Start 03.02.2019 o godz. 15:30 cena biletu: 15-25

W programie koncertu królować będą lubiane i łatwo wpadające w ucho przedszkolne przeboje znane pokoleniom. To one tym razem nadawać będą ton zabawom najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków. A że karnawał w pełni, całości dopełnią taneczne, barwne rytmy.

"Maluchy w krainie dźwięku" to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są w oparciu o badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

W urozmaiconej zabawą muzycznej podróży milusińskim towarzyszą fantastyczni muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyja specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność zasiada wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie jest okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci). Honorowane są raciborskie karty Senior 60+ i Rodzina +.

Maluchy w Krainie Dźwięku: 3 lutego, godz. 15.30 w RCK RDK ul. Chopina 21.

źródło: RCK