Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

. Ludzie przed wojną i w średniowieczu masowo jedli mięso, teorie które głosisz, pochodzą z propagandy komunizmu, która eksportowała mięso do ZSRR, mięsa było mało, więc wymyśliła bajeczkę o tym, że przed wojną mięsa nie było wcale, co było bzdurą. Otóż łąki, pastwiska i nieużytki, były wypasane, kiedyś to 90% społeczeństwa było rolnikami, każdy miał swoje gospodarstwo, swoje pastwiska i swoje zwierzęta, wiec skoro chodowali zwierzęta, to chyba logiczne że je też jedli. Do tego król zezwalał im na pozyskiwanie drobnej, dzikiej zwierzyny i połów drobnych ryb oraz raków. Takie było prawo, chłop jedynie na grubą zwierzynę nie mógł polować. Żywienie mięsiem dla człowieka, było dobrym rozwiązaniem, dlatego że zwierzęta szło wypasać na tzw nieuzytkach, czyli tam, gdzie ziemia nie nadawała się pod uprawę żboża a jedynie jakaś trawa rosła. Polecam ci, abyś poszła też do rzeźni, tam zwierzęta zabija się humanitarnie, świnie zabija się prędem, człowiek nawet ich nie dotyka, wszystko jest z automatyzowane, krowy natomiast wchodzą do specjalnego kojca, gdzie podchodzi facet z radykalem(pistolet ubojowy) przykłada krowie do czoła i już po wszystkim. Nie ma w tym nic, co by szokowało, odbywa się to humanitarnie. To już ubój gospodarski był gorszy, bo zabijano młotkiem, problem polegał na tym, że zdarzyło się, iż młotkiem się nie trafiło i trzeba było poprawiać. Więc nie rób z siebie idiotki, bo widzę że nie masz najmniejszego pojęcia o sporcie, nie masz pojęcia o rolnictwie, nie masz pojęcia o masarstwie i nie masz nawet pojęcia o historii wsi.
Napisany przez koło, 16.10.2013 01:20
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.145.17.230 / ec2-3-145-17-230.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)