Niedziela, 24 października 2021

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Nauczyciele z Ekonomika szkolili się na Teneryfie

15.09.2021 11:14 | 8 komentarzy | ż

Celem szkolenia było „podniesienie jakości pracy szkoły oraz kwalifikacji zawodowych nauczycieli i kadry zarządzającej" - informuje Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Nauczyciele z Ekonomika szkolili się na Teneryfie
W kursie wzięło udział ośmiu nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Wśród nich był dyrektor szkoły Paweł Ptak (pierwszy z prawej).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ostatnim tygodniu wakacji nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych brali udział w szkoleniu „Team - leading in education”. Podczas 5-dniowego kursu na Teneryfie poruszano tematykę budowania zespołu, przywództwa, motywacji, komunikacji i coachingu, które są integralną częścią skutecznego kierowania zespołem.

- Dużym wyzwaniem a jednocześnie korzyścią była praca w języku angielskim w międzynarodowej grupie. Współpraca z portugalskimi i chorwackimi nauczycielami pozwoliła na wymianę doświadczeń zawodowych i kulturowych oraz dała perspektywę realizowania wspólnych projektów w przyszłości - informuje Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Szkolenie było częścią projektu „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów”, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój) na zasadach Programu Erasmus+.