Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

„TAK dla Czystego Powietrza” – lista laureatów konkursu

174 prace wpłynęły na tegoroczną edycję konkursu plastycznego „TAK dla Czystego Powietrza”. Nagrodzonych zostało łącznie 25 prac w pięciu kategoriach wiekowych.

„TAK dla Czystego Powietrza” – lista laureatów konkursuwww.freepik.com

Organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i podopiecznych świetlic środowiskowych z województwa śląskiego. Nagrody – głośniki mobilne, tablety, słuchawki bezprzewodowe oraz zestawy plastyczne – odebrane.

Wyniki

Kategoria A

1. miejsce Leon Chwist – 4 lata

2. miejsce Zuzanna Hadaś – 4 lata

3. miejsce Bartosz Wiącek – 5 lat

4. miejsce Aleksander Tomala – 5 lat

Kategoria B

1. miejsce Hanna Kosmala – 7 lat

2. miejsce Emilia Szklarz – 7 lat

3. miejsce Kinga Fulak – 6 lat

4. miejsce Amelia Fabiszewska – 7 lat

wyróżnienie Marcelina Nawara – 6 lat

Kategoria C

1. miejsce Ksenia Herasymyshyn – 9 lat

2. miejsce Julia Smektała – 9 lat

3. miejsce Szymon Swałtek – 9 lat

4. miejsce Nikola Nocuń – 8 lat

wyróżnienie Weronika Mazanek – 9 lat

Kategoria D

1. miejsce Lena Hus – 11 lat

2. miejsce Mateusz Wyrwich – 10 lat

3. miejsce Emilia Janota – 11 lat

4. miejsce Filip Doruchowski – 11 lat

wyróżnienie Natalia Szczepowska – 10 lat

Kategoria E

1. miejsce Alisa Yakovets – 13 lat

2. miejsce Alicja Tofil – 13 lat

3. miejsce Switlana Karmaz – 14 lat

4. miejsce Dawid Gawoł – 12 lat

wyróżnienia Wiktoria Łapaj – 12 lat, Zuzanna Żegolewska – 13 lat


Za treści zawarte w publikacji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].