Sobota, 8 sierpnia 2020

imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

RSS

Centrum Zdrowia i Urody Artimex ma już dwa lata

18.06.2019 00:00 sub

Centrum Zdrowia i Urody Artimex z Raciborza, skupiające się na kosmetologii, dermatologii estetycznej, laseroterapii oraz podologii ma już dwa lata. Z tej okazji 10 czerwca zorganizowano urodziny. Był tort, szampan, specjalna promocja dla klientek oraz – co najważniejsze - oficjalne mianowanie Artimexu na ambasadora włoskiej marki kosmetycznej Vagheggi. Świadczy to o ciągłym rozwoju i podnoszeniu jakości usług w trosce o klientki salonu. W dniu urodzin Centrum odwiedziło wiele osób, aby złożyć życzenia z okazji jubileuszu.

Kosmetyki marki Vagheggi w Polsce są nowością. Są to fitokosmetyki, czyli produkty bazuunikalne podejście do pielęgnacji twarzy i ciała. To miejsce, gdzie uroda i zdrowie stanowią wspólną drogę do poprawy wyglądu i samopoczucia. Dla klientek kosmetyki są dostępne od 11 czerwca.

Na urodzinach Artimexu pojawiła się polska lekkoatletka, biegaczka na 400 metrów, raciborzanka Justyna Święty-Ersetic, która już już od jakiegoś czasu korzysta z usług tej firmy. – Biegaczka rozpoczęła też testowanie kosmetyków Vagheggi.

  • Numer: 25 (970)
  • Data wydania: 18.06.19
Czytaj e-gazetę