Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 39 (672) Data wydania: 24.09.13

Adrenalina Fight, czyli MMA w Radlinie!

W centralnym punkcie hali radlińskiego MOSiR stanął 21 września octagon, a więc specjalnie przygotowany ring. Odbyło się na nim siedem widowiskowych walk, co podziwiali żywiołowo reagujący kibice, którzy do ostatniego miejsca wypełnili trybuny. Jeśli ktoś z amatorów sportów walki przegapił to wydarzenie, z pewnością ma czego żałować!

To było coś zupełnie nowego, jeśli chodzi o nasz region. W hali MOSiR w Radlinie obyła się impreza pod nazwą Adrenalina Fight, podczas której widzowie mogli podziwiać bardzo efektowne walki MMA. - W naszym regionie nie dzieje się nic jeśli chodzi o takie gale. My postanowiliśmy to rozruszać i pokazać, że MMA może zaistnieć również w Radlinie. Zaplanowaliśmy siedem walk, w tym trzy zawodowe. - Sprzedaliśmy prawie wszystkie bilety, więc jestem pewny, że szykuje się wielkie show - mówił tuż przed startem imprezy jeden z głównych organizatorów, Rafał Klimek z grupy Adrenalina Sport. Wśród zaproszonych gości na radlińśkiej gali pojawił się jeden z najbardziej znanych polskich zawodników walczących w MMA, Artur „Kornik” Sowiński. - Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali nam bardzo ciekawie zapowiadające się widowisko. Jestem tutaj w roli gościa i trenera. Walczą moi klubowi koledzy, a ja jestem po to, by im pomagać. Oliwier Bula i Łukasz Kapsa mają przed sobą trudne zadanie, ale głęboko wierzę, że odniosą sukces i wyjdą zwycięsko z walki, powiedział zawodnik reprezentujący Silesian Cage Club. W ostatnim pojedynku wieczoru do octagonu wyszły panie. Beata Wardzińska zmierzyła się z Barbarą Nalepką, która na chwilę przed walką była pełna wiary w sukces. - Zobaczyłam kiedyś walki i też chciałam spróbować, więc zaczęłam treningi. Aktualnie mam już na swoim koncie wiele pojedynków. Większość z nich wygrałam. Doznałam póki co tylko trzech porażek. Dziś oczywiście mam nadzieję na kolejne zwycięstwo. Myślę, że sobie poradzę, mówiła dwudziestoletnia reprezentantka klubu Fightman, która po bardzo ciekawym starciu pokonała swoją rywalkę.

(kp)



WYNIKI:

WALKA „Adventure Media” (62 kg) formuła K1

Rafał Krzyżok - Artur Wójcik

WYGRANY: Artur Wójcik

WALKA „MaxFight.pl” (do 90 kg)

Krzysztof Bieniek - Tymoteusz Frydrych

WYGRANY: Tymoteusz Frydrych

WALKA „Kuźnia mocy” (73 kg)

Kamil „Kurczak” Mosgalik - Mateusz Legierski

WYGRANY: Mateusz Legierski

WALKA „Jahoo Tattoo” (66 kg)

Łukasz Kapsa - Przemysław Wodecki

WYGRANY: Łukasz Kapsa

WALKA „Soprano” (84 kg)

Marcin Pawłowski - Wojciech Nowak

WYGRANY: Marcin Pawłowski

WALKA WIECZORU „Powerplay” (70 kg)

Olivier Bula - Maciej Teresiak

WYGRANY: Olivier Bula

WALKA WIECZORU „Estrada Tyska” (55 kg)

Barbara Nalepka - Beata Wardzińska

WYGRANA: Barbara Nalepka