Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 49 (358) Data wydania: 05.12.06

Fotonowinki

Witam! Nazywam się Aleksandra Kowalska. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 23 listopada o godzinie 19.50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3280 g, a długość 54 cm. Jestem córeczką Ani i Michała z Czyżowic. Witam! Nazywam się Emilia Kuraś. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 28 listopada o godzinie 21.45. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3820 g, a długość 56 cm. Jestem córeczką Justyny i Krzysztofa z Wodzisławia. Mam na imię Jakub. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 28 listopada o godzinie 7.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2930 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Beaty i Szymona ze Skrzyszowa. Mam na imię Janek. Urodziłem się 29 listopada o godzinie 10.30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3800 g i miałem 58 cm długości. Jestem synkiem Urszuli i Zdzisława z Jastrzębia. Cześć, mam na imię Kamil. Urodziłem się 25 listopada o godzinie 9.25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3760 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Beaty i Marka Dudów z Syryni. Przesyłam buziaki moim siostrom Anecie i Patrycji. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Emilia Dera. Świat przywitał mnie17 listopada o godzinie 22.40. Ważyłam wtedy 2900 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem córeczką Magdy i Adriana z Czernicy. Dzień dobry! Mam na imię Klaudia. Jestem córeczką Barbary i Michała Olkowskich ze Świerklan. Urodziłam się 27 listopada o godzinie 18.50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3550 g i miałam 53 cm długości. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Magda Puzon. Świat przywitał mnie 26 listopada o godzinie 8.40. Ważyłam wtedy 3700 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem córeczką Anny i Piotra z Radlina. Przesyłam buziaki mojemu bratu Kacprowi. Dzień dobry! Mam na imię Nicola. Urodziłam się 29 listopada o godzinie 4.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3300 g i miałam 54 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Agaty i Witolda Wawrzyniaków z Gołkowic. Cześć, mam na imię Oliwia. Jestem córeczką Magdaleny i Pawła Nalepków z Wodzisławia. Urodziłam się 28 listopada o godzinie 9.40. Ważyłam wtedy 2880 g i miałam 55 cm długości. Witajcie! Nazywam się Pascal Cieślar. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 27 listopada o godzinie 9.05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3770 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Basi i Andrzeja z miejscowości Almady w Kazachstanie. Pozdrawiam mojego brata Jasia. Cześć! Nazywam się Julia Honisz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 29 listopada o godzinie 9:30. Ważyłam wtedy 3480 g i miałam 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Grażyny i Czesława z Wodzisławia. Cześć, mam na imię Julita. Moja mam przytuliła mnie po raz pierwszy 1 grudnia o godzinie 17:45. Ważyłam wtedy 3300 g i miałam 55 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Agnieszki i Łukasza Bieniów z Radlina. Hej, ten mały przystojniak to ja – synek Janiny i Adama Kubeckich z Wodzisławia. Niestety, kiedy robiono to zdjęcie rodzice nie mieli jeszcze dla mnie wybranego imienia. Urodziłem się 1 grudnia o godzinie 1:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3520 g i miałem 56 cm długości. Pozdrawiam moją siostrę Kasię i brata Pawła. Witajcie, nazywam się Magdalena Gil. Urodziłam się 1 grudnia o godzinie 9:45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3300 g i miałam 54 cm długości. Jestem córeczką Małgorzaty i Wojciecha z Rydułtów. Dzień dobry! To ja, Kacper i mój tata Łukasz Drzenik. Mama Justyna przytuliła mnie po raz pierwszy 1 grudnia o godzinie 0:20. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2600 g i miałem 52 cm długości. Mieszkamy w Radlinie. Dzień dobry! Ten maluszek na zdjęciu to ja , a obok moja mama Agnieszka Kowalczyk. Jeszcze nie mam wybranego imienia. Przyszłam na świat 30 listopada o godzinie 15:15. Ważyłam wtedy 3970 g i miałam 58 cm długości. W domu w Rybniku czeka na nas mój tata Marcin. Witajcie! Nazywam się Patryk Misala. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 25 listopada o godzinie 18:05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3370 g i miałem 51 cm długości. Jestem synkiem Dominiki i Jacka. Dzień dobry, mam na imię Remigiusz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 25 listopada o godzinie 13:35. Ważyłem wtedy 3700 g i miałem 57 cm. Jestem drugą pociechą Anny i Mariana Chromików z Rybnika. Witam! Jestem córeczką Danuty i Hilarego Rotkeglów z Połomi. Kiedy robiono to zdjęcie rodzice nie mieli wybranego dla mnie imienia. Urodziłam się 28 listopada o godzinie 17:50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4330 g, a długość 59 cm. Już nie mogę się doczekać, kiedy poznam moje siostry Agnieszkę i Edytkę oraz brata Łukasza. Nazywam się Tomasz Ewczyński. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 25 listopada o godzinie 22:30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3850 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Marianny i Andrzeja z Radlina. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo - brata Aleksandra i siostrę Wiktorię.