Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 44 (353) Data wydania: 31.10.06

Fotonowinki

To my, bliźniaki – Milena i Michał razem z naszą mamą Bożeną. Urodziliśmy się 18 października. Milena przyszła na świat o godzinie 17.00, ważyła 2900 g i miała 52 cm długości. Ja jestem od niej młodszy o 25 minut, ważę 3020 g i mam 55 cm. Pozdrawiamy tatę Mirka i siostrę Karolinę. Mieszkamy w Wodzisławiu. Dzień dobry! Te dwie dziewczyny na zdjęciu to ja, Wiktoria i moja ukochana babcia Małgosia. Przyszłam na świat 25 października o godzinie 9.40. Ważyłam wtedy 3050 g i miałam 53 cm długości. Jestem córeczką Magdaleny i Mieczysława z Marklowic. Nazywam się Dorotka Brachman. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 21 października o godzinie 16.50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2850 g, a długość 51 cm. Jestem córeczką Agnieszki i Tadeusza z Gaszowic. Witajcie! Nazywam się Fabian Przewdzing. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 21 października o godzinie 12.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3550 g i miałem 52 cm długości. Jestem synkiem Katarzyny i Jacka z Wodzisławia. Mam na imię Filip. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 23 października o godzinie 5.55. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3050 g i miałem 50 cm długości. Jestem synkiem Alicji i Karola z Rydułtów. Witajcie! Nazywam się Jaś Świątkowski. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 19 października o godzinie 18.05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3160 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Katarzyny i Jerzego z Wodzisławia. Dzień dobry! Mam na imię Karolina. Jestem córeczką Katarzyny i Rafała Koczych z Rydułtów. Urodziłam się 21 października o godzinie 20.50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2800 g i miałam 53 cm długości. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja i moja mamusia Ania. Nie mam jeszcze imienia. Świat przywitał mnie 27 października o godzinie 8.10. Ważyłam wtedy 4200 g i miałam 57 cm wzrostu. W domu w Świerklanach czeka już na nas mój tata Tomasz i siostra Klaudia. Mam na imię Michał. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 21 października o godzinie 9.55. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4250 g i miałem 60 cm długości. Jestem synkiem Iwony i Mariana z Jastrzębia. Przesyłam buziaki moim siostrom Bernatdce i Faustynie oraz bratu Arielow. Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Julia Durda. Świat przywitał mnie 21 października o godzinie 19.15. Ważyłam wtedy 3250 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem córeczką Edyty i Jacka z Kietrza. Witajcie! Nazywam się Kacper Faroń. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 23 października o godzinie 18.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3950 g i miałem 58 cm długości. Jestem synkiem Izabeli i Zbigniewa z Syryni. Mam na imię Kacper. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 23 października o godzinie 15.25. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3000 g i miałem 53 cm długości. Jestem synkiem Wioletty i Krzysztofa z Turzy. Witam! Ta malutka dziewczynka to ja. Niestety, rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Moja mama Sylwia Krawieczek przytuliła mnie po raz pierwszy 24 października o godzinie 21.35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3500 g, a długość 55 cm. Witajcie! Nazywam się Łukasz Bolik. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 24 października o godzinie 15.15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3850 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Bogusławy i Tomasza z Wodzisławia. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Natalia Białończyk. Świat przywitał mnie 25 października o godzinie 12.55. Ważyłam wtedy 3100 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem córeczką Moniki i Wojciecha z Radlina. Mam na imię Patryk. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 25 października o godzinie 17.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4240 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Barbary i Grzegorza Marszałków z Połomi. Pozdrawiam moją siostrzyczkę Julkę. Witajcie! Ten mały przystojniak na zdjęciu to ja – Paweł Tężycki. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 19 października o godzinie 20.05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3070 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Dominiki i Michała z Rydułtów. Witajcie! Nazywam się Przemysław Goral. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 22 października o godzinie 15.45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3600 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Katarzyny i Piotra z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Martyna. Urodziłam się 24 października o godzinie 9.10. Jestem córeczką Ewy i Piotra z Mszany. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2740 g, a długość 50 cm. Witajcie! Nazywam się Maksymilian Gawarzyński. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 23 października o godzinie 12.55. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2720 g i miałem 52 cm długości. Jestem synkiem Barbary i Wojciecha z Pszowa. Kiedy robiono to zdjęcie rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Urodziłem się 29 października o godzinie 0.05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3300 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Mirosławy i Krzysztofa Spaczynów z Radlina. Przesyłam buziaki mojej siostrze Andżelice.