Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 43 (352) Data wydania: 24.10.06

Fotonowinki

Cześć! Mam na imię Janek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 13 października o godzinie 5.50. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3740 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Doroty i Daniela Karasków z Rydułtów. Witam! Mam na imię Amelia. Urodziłam się 16 października o godzinie 22.40. Jestem córeczką Dagmary i Krzysztofa Korzeniów z Rybnika. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2740 g, a długość 50 cm. Cześć! Mam na imię Bartuś. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 14 października o godzinie 7.15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3600 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Hanny i Sebastiana Wróblów ze Skrzyszowa. Pozdrawiam moją siostrę Wiktorię. Mam na imię Emilia. Jestem córeczką Joanny i Krzysztofa Kąsików z Radlina. Urodziłam się 16 października o godzinie 8.55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3200 g i miałam 54 cm długości. Witajcie! To ja - Pawełek Talenta i moja mama chrzestna Kasia Biegańska. Urodziłem się 18 października o godzinie 19.00. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 4400 g i miałem 57 długości. Jestem synkiem Ilony i Kazimierza z Popielowa. Pozdrawiam moje starsze siostry. Dzień dobry! To cała nasza szczęśliwa rodzinka – mała Roksanka, czyli ja i moi rodzice: Dagmara i Jan Baniowie. Urodziłam się 11 października o godzinie 1.10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3800 g i miałam 57 cm długości. Mam na imię Jakub. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 17 października o godzinie 10.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3700 g i miałem 60 cm długości. Jestem synkiem Renaty i Tomasza z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Patryka. Cześć! Ta śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, Natalia Blanik. Świat przywitał mnie 14 października o godzinie 15.10. Ważyłam wtedy 3300 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem córeczką Edyty i Roberta z Rydułtów. Witam! Nazywam się Oliwia Dybciak. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 16 października o godzinie 5.35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3480 g, a długość 56 cm. Jestem córeczką Jolanty i Marka z Jastrzębia. Przesyłam buziaki siostrze Patrycji i bratu Markowi. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja, Zuzanna Knecht. Świat przywitał mnie 11 października o godzinie 0.10. Ważyłam wtedy 3840 g i miałam 58 cm wzrostu. Jestem córeczką Izabeli i Mirosława z Pszowa. Pozdrawiam mojego braciszka Michała. Witajcie! Nazywam się Dawid Burczyk. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 19 października o godzinie 11.05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4150 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Katarzyny i Pawła Burczyków z Wodzisławia. Dzień dobry! Mam na imię Eliza. Urodziłam się 13 października o godzinie 20.55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3630 g i miałam 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Anety i Janusza Słoninów z Wodzisławia. Witam! Nazywam się Nadin Gołąbek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 16 października o godzinie 21.55. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3000 g, a długość 53 cm. Jestem córeczką Marii i Piotra Gołąbków z Rudyszwałdu. Przesyłam buziaki siostrze Laurze i bratu Olkowi. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja, Natalia Malina. Świat przywitał mnie 16 października o godzinie 21.10. Ważyłam wtedy 3730 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem córeczką Magdaleny i Krzysztofa z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Oliwia. Urodziłam się 15 października o godzinie 19.35. Jestem córeczką Justyny i Dawida Lachów z Wodzisławia. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2740 g, a długość 50 cm. Nazywam się Patryk Salamon. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 16 października o godzinie 9.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3360 g i miałem 58 cm długości. Jestem synkiem Doroty i Zenona z Gołkowic. Pozdrawiam moją siostrę Jagodę. Mam na imię Pulinka. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 19 października o godzinie 10.10. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3150 g i miałam 57 cm długości. Jestem córeczką Agaty i Jacka z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Przemka i siostrę Patrycję. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja, Wiktoria Gogołka. Świat przywitał mnie 13 października o godzinie 14.20. Ważyłam wtedy 2980 g i miałam 56 cm wzrostu. Jestem córeczką Małgorzaty i Rafała z Gorzyc. Pozdrawiam moją siostrę Różę. Jestem córeczką Magdaleny i Przemysława Procków z Rybnika. Mam na imię Wiktoria. Przyszłam na świat o godzinie 16.35. Zaraz po urodzeniu moja waga wynosiła 3400 g, a długość 53 cm. Ta śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, Wiktoria Serwotka. Świat przywitał mnie 14 października o godzinie 22.30. Ważyłam wtedy 3400 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem córeczką Elżbiety i Andrzeja z Godowa. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo. Cześć! Ta maleńka dziewczynka na zdjęciu to ja, ale nie mam jeszcze imienia. Świat przywitał mnie 19 października o godzinie 17.50. Ważyłam wtedy 2740 g i miałam 52 cm wzrostu. Jestem córeczką Izabeli i Adriana z Syryni. Mam na imię Błażej. Jestem synkiem Aliny i Grzegorza Czapkiewiczów z Rybnika. Urodziłem się 19 października o godzinie 18.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2830 g i miałem 53 cm długości.