Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 15 (324) Data wydania: 11.04.06

Fotonowinki

Nazywam się Marlena Grychnik. Świat przywitał mnie 3 kwietnia o godzinie 1:55. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3330 g i miałam 55 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Izabeli i Bogdana z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego braciszka Przemka. Nazywam się Marta Wachtarczyk. Świat przywitał mnie 1 kwietnia o godzinie 2:45. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2800 g i miałam 52 cm długości. Jestem czwartą pociechą Urszuli i Jacka z Gorzyc. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo brata Mateusza oraz siostry Natalię i Klaudię. Witam! Mam na imię Martynka. Urodziłam się 3 kwietnia o godzinie 3:10. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2500 g, a długość 51 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Izy i Rafała z Rzuchowa. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Oliwier. Urodziłem się 29 marca o godzinie 4:40. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3300 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Kasi i Tomasza z Jastrzębia. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Patryk. Urodziłem się 31 marca o godzinie 22:18. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2650 g i miałem 52 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Rafała Budzyńskich z Radlina. Nazywam się Patryk Kaszta. Świat przywitał mnie 28 marca o godzinie 14:00. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3450 g i miałem 54 cm długości. Jestem trzecim dzieckiem Patrycji i Adama z Rybnika. Pozdrawiam moich braci Tymoteusza i Tobiasza. Dzień dobry, mam na imię Patryk. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 1 kwietnia o godzinie 17:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3300 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Anny i Krzysztofa z miejscowości Górki Śląskie. W domu czeka na mnie siostrzyczka Kamila. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Paweł. Urodziłem się 28 marca o godzinie 10:00. Ważyłem wtedy 3810 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Izy i Artura Durczoków z Rogowa. Dzień dobry, mam na imię Remik. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 3 kwietnia o godzinie 10:15. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3230 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Oli i Krzysztofa Haburów z Wodzisławia. Witam! Nazywam się Sonia Reclik. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 27 marca o godzinie 17:05. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3680 g, a długość 56 cm. Jestem drugim dzieckiem Lucyny i Jarosława z Wodzisławia. W domu czeka już na mnie mój braciszek Klaudiusz. Witam Was serdecznie. Mam na imię Alicja. Jestem córeczką Eweliny i Rafała Jabłońskich z Jastrzębia. Przyszłam na świat w szpitalu w Wodzisławiu 30 marca o godz. 9.05. Ważyłam 3550 g, a moja długość to 57 cm. Pozdrawiam mojego kochanego braciszka Jacusia. Z radością witamy w naszej dziennikarskiej rodzinie córeczkę redaktora naczelnego. Małej Alicji i jej szczęśliwym rodzicom wszystkiego dobrego życzą pracownicy redakcji Nowin Wodzisławskich i Nowin Raciborskich. Witajcie! Mam na imię Emilka. Urodziłam się 12 marca o godzinie 11:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3550 g i miałam 53 cm długości. Jestem pierwszą córeczką Joanny i Pawła Grabania. Pozdrawiam moja szaloną mamę chrzestną Izę! Witam! Mam na imię Ania. Urodziłam się 31 marca o godzinie 9:20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2750 g, a długość 49 cm. Jestem drugim dzieckiem Barbary i Tomasza Moczałów z Radlina. W domu czeka na mnie mój brat Adaś. Witajcie! Mam na imię Agata. Przyszłam na świat 24 marca o godzinie 8:45. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2430 g i miałam 49 cm długości. Jestem córeczką Anny i Marcina Kisielów z Gorzyczek. Dzień dobry, mam na imię Antoni. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 27 marca o godzinie 13:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3550 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem synkiem Ismeny i Adama Śmichów z Rydułtów. W domu czeka na mnie siostrzyczka Pola. Witam! Mam na imię Daria. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 28 marca o godzinie 0:18. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3000 g, a długość 54 cm. Jestem drugą córeczką Anny i Krzysztofa Piorunów z Radlina. W domu czeka już na mnie moja siostrzyczka Grażyna. Witam! Nazywam się Dominik Czerwiński. Urodziłem się 31 marca o godzinie 21:50. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3350 g, a długość 54 cm. Jestem pierworodnym synkiem Anny i Jacka z Rydułtów. Witajcie! Mam na imię Hania. Przyszłam na świat 1 kwietnia o godzinie 12:10. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3800 g i miałam 58 cm długości. Jestem córeczką Magdy i Artura Lasotów z Rydułtów. Pozdrawiam mojego brata Jakuba. Witam! Mam na imię Igor. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 2 kwietnia o godzinie 6:25. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 2850 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem drugą pociechą Aleksandry i Andrzeja Lipów z Leszczyn. Przesyłam buziaki moje bratu Maćkowi. Witajcie! Ta śliczna dziewczynka to ja – Jessica Antoszczyszyn. Przyszłam na świat 2 kwietnia o godzinie 22:10. Tuż po urodzeniu ważyłam 3200 g i miałam 56 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Szymona z Pszowa. Witam! Nazywam się Karolina Chrószcz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 4 kwietnia o godzinie 3:35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2760 g, a długość 54 cm. Jestem drugim dzieckiem Małgorzaty i Marka z Marklowic. W domu czeka już na mnie mój braciszek Wojtuś. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Łukasz. Urodziłem się 4 kwietnia o godzinie 7:35. Ważyłem wtedy 3550 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem drugą pociechą Moniki i Marka Szewczyków z Wodzisławia. Witajcie! Mam na imię Kinga. Przyszłam na świat 25 marca o godzinie 16:30. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3910 g i miałam 58 cm długości. Jestem córeczką Iwony i Mirosława z Jastrzębia. Dzień dobry! Ten malutki chłopczyk to ja – Marek Rduch. Urodziłem się 1 kwietnia o godzinie 4:55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3900 g i miałem 57 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Bernadety i Tomasza z Pszowa.