Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 8 (317) Data wydania: 21.02.06

Fotonowinki

Ten maluch z bujną blond fryzurą to ja – Bartosz. Przyszedłem na świat 10 lutego o godzinie 11:20. Tuż po urodzeniu ważyłem 4000 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Sebastiana Hałasów z miejscowości Łańce. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Bartosz. Urodziłem się 11 lutego o godzinie 19:30. Ważyłem wtedy 3300 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Moniki i Dariusza Jordanów z Radlina. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Dawid. Urodziłem się 12 lutego o godzinie 2:45. Ważyłem wtedy 4450 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem drugim synkiem Ewy i Stanisława Napiórkowskich z Lubomi. W domu czeka już na mnie mój starszy brat Adaś. Witajcie! Mam na imię Emilia. Przyszłam na świat 12 lutego o godzinie 16:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3550 g i miałam 55 cm długości. Jestem drugą córeczką Patrycji i Adama Paluszków z Rybnika. Przesyłam buziaka mojej siostrze Agatce. Witam! Nazywam się Marta Woś. Urodziłam się 12 lutego o godzinie 8:35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3600 g, a długość 56 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Michała z Radlina. Witam! Nazywam się Milena Fros. Urodziłam się 12 lutego o godzinie 17:20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2580 g, a długość 56 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Marzeny i Marcina z Krostoszowic. Nazywam się Nikolas Gościniak. Świat przywitał mnie 10 lutego o godzinie 19:20. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4280 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Anity i Roberta z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Nina. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 12 lutego o godzinie 12:40. Tuż po przyjściu na świat ważyłam 3950 g i miałam 50 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Agnieszki i Krzysztofa Kustosów z Pszowa. Witam! Nazywam się Oliwia Kozłowska. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 13 lutego o godzinie 13:30. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2640 g, a długość 50 cm. Jestem drugą pociechą Marty i Janusza z Wodzisławia. Serdecznie pozdrawiam moją starszą siostrę Nikolę. Dzień dobry, mam na imię Paweł. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 12 lutego o godzinie 17:10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3800 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem drugim synkiem Anny i Arkadiusza Bogaczów z Rydułtów. Pozdrawiam serdecznie mojego braciszka Dawida. Dzień dobry! Ten malutki chłopczyk to ja – Rafał Dudek. Urodziłem się 11 lutego o godzinie 0:55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3900 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Kariny i Marcina z Marklowic. Cześć! Te dwie malutkie dziewczynki to my. Jeszcze nie mamy imion, bo rodzice nie zdążyli ich wybrać. Starsza z nas urodziła się o 8:45, młodsza przyszła na świat zaledwie minutę później. Zaraz po urodzeniu miałyśmy po 49 cm długości. Jedna z nas miała 2150 g wagi, a druga 2200 g. Teraz nasi rodzice Barbara i Grzegorz Kochowie z Olzy mają w sumie trzy córki. W domu czeka już na nas nasza kochana siostrzyczka Sandra. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Amadeusz. Urodziłem się 14 lutego o godzinie 18:20. Ważyłem wtedy 3530 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem drugim synkiem Joanny i Mirosława Przeliorzów z Rybnika. Mam na imię Błażej. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 13 lutego o godzinie 15:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3800 g i miałem 59 cm długości. Jestem trzecim synkiem Joanny i Tomasza Marmolów z Pszowa. Pozdrawiam moich starszych braci - Dawida i Szymona. Witajcie! Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 15 lutego o godzinie 21:10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3100 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Joanny i Marka Grelów z Pszowa. Witam! Nazywam się Marzenka Foltyn. Urodziłam się 15 lutego o godzinie 10:15. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2580 g, a długość 51 cm. Jestem drugą pociechą Sylwii i Tomasza z Jastrzębia. W domu czeka już na mnie mój braciszek Grzegorz. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Kacper. Urodziłem się 13 lutego o godzinie 12:30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3500 g i miałem 54 cm długości. Jestem drugą pociechą Adrianny i Sebastiana Nowrotów z Rybnika. Przesyłam buziaki mojej siostrze Martynce. Nazywam się Kamil Osadnik. Świat przywitał mnie 14 lutego o godzinie 20:15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4000 g i miałem 57 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Justyny i Krzysztofa z Bluszczowa. Witam! Nazywam się Kamila Ochman. Urodziłam się 15 lutego o godzinie 3:05. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3210 g, a długość 55 cm. Jestem drugim dzieckiem Marty i Zbigniewa z Łańska. Przesyłam buziaki mojej siostrze Wiktorii. Dzień dobry! Ten malutki chłopczyk to ja. Niestety, rodzice jeszcze nie wybrali dla mnie imienia. Urodziłem się 15 lutego o godzinie 11:30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2330 g i miałem 49 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Joanny i Radosława Kołeczko z Jastrzębia. Witam! Nazywam się Julia Maria Jałowiec. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 14 lutego o godzinie 22:35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3260 g, a długość 53 cm. Jestem pierwszą pociechą Maryli i Eugeniusza z Wodzisławia. Witajcie! Mam na imię Nataniel. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 15 lutego o godzinie 12:05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2900 g i miałem 50 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Marzeny i Piotra z Lysek. Przesyłam buziaki mojej siostrzyczce Weronice. Dzień dobry! Nazywam się Natalia Satława. Urodziłam się 16 lutego o godzinie 24:35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2700 g i miałam 50 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Katarzyny i Adama z Radlina. Urodziłem się w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju 2 lutego o godz. 9.35. Gdy przyszedłem na świat miałem 3550 g i 55 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Aliny i Macieja Leśniaków, którzy czekali na mnie z niecierpliwością. Bardzo podoba mi się galeria noworodków i ja również chciałbym się w niej znaleźć. Pozdrawiam.