Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 5 (314) Data wydania: 31.01.06

Fotonowinki

Witajcie! Mam na imię Agnieszka. Przyszłam na świat 25 stycznia o godzinie 8:55. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3150 g i miałam 54 cm długości. Jestem druga córeczką Anny i Marka Woźniaków z Raciborza. W domu czeka już na mnie moja siostrzyczka Ola. Mam na imię Ola. Świat przywitał mnie 21 stycznia o godzinie 14:50. Zaraz po urodzeniu ważyłam 4050 g i miałam 57 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Iwony i Waldemara Gienieczków z Wodzisławia. Przesyłam gorące buziaki mojemu bratu Jakubowi. Ten maluszek na zdjęciu to ja – Andżelika. Pierwszy raz spojrzałam na świat 23 stycznia o godzinie 1:55. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3150 g i miałam 53 cm długości. Całuję mocno moich rodziców Ewę i Sławka z Kornowaca. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Nazywam się Bartosz Buko. Świat przywitał mnie 21 stycznia o godzinie 20:30. Ważyłem wtedy 3150 g i miałem 52 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Ewy i Przemysława z Wodzisławia - Kokoszyc. Witam! Nazywam się Emilia Skobieranda. Urodziłam się 24 stycznia o godzinie 13:15. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3980 g, a długość 60 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Lucyny i Marka z Gołkowic. Dzień dobry! Nazywam się Jakub Chinc. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 23 stycznia o godzinie 14:00. Ważyłem wtedy 4040 g i miałem 59 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Hiacenty i Sebastiana  z Wodzisławia. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Mateusz. Urodziłem się 22 stycznia o godzinie 19:26. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4300 g i miałem 62 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Ewy i Marka Hermanów z Pogrzebienia. Witam! Nazywam się Natalia Kuskowska. Urodziłam się 21 stycznia o godzinie 10:35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4180 g, a długość 56 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Marii i Grzegorza z Mszany. Witajcie! Nazywam się Szymon Cegielski. Na zdjęciu przytula mnie moja kochana babcia Basia. Przyszedłem na świat 25 stycznia o godzinie 11:35. Ważyłem wtedy 3050 g i miałem 54 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Izabeli i Tomasza z Radlina. Cześć! Ten mały śliczny chłopczyk na zdjęciu to ja. Mam na imię Piotruś. Świat przywitał mnie 23 stycznia o godzinie 14:31. Ważyłem wtedy 3600 g i miałem 56 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Sylwii i Tomasza Lubszczyków z Marklowic. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Wiktor. Urodziłem się 17 stycznia o godzinie 23:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4090 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierworodnym synem Moniki i Arkadiusza z Wodzisławia - Zawady. Dzień dobry! Ten mniejszy przystojniak na zdjęciu to ja – Oskar Wilczek w ramionach mojego taty Krzysztofa. Mamusia Ewelina po raz pierwszy zobaczyła mnie 24 stycznia o godzinie 21:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3350 g i miałem 56 cm długości. Już wkrótce wrócę z mamą do naszego domu w Pszowie, gdzie czeka na mnie mój braciszek Mateusz.