Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 48 (305) Data wydania: 29.11.05

Medale rozdane

W ubiegły wtorek, 22 listopada, w Urzędzie Stanu Cywilnego wręczono dwunastu parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
W uroczystości uczestniczył prezydent Wodzisławia Adam Krzyżak. Dwie z nagrodzonych par mieszkają w Marklowicach, dlatego obecny był także wójt Marklowic Tadeusz Chrószcz. Medale odebrali: Eryka i Eryk Grabcowie, Agnieszka i Alojzy Kocjanowie, Emilia i Jerzy Przywarowie, Lidia i Benedykt Rybkowie, Augustyna i Zbigniew Starczewscy, Agnieszka i Edward Tatarczykowie, Stefania i Hubert Tomeccy, Helena i Józef Wójcikowie, Melania i Witold Wyszyńscy, Pelagia i Stanisław Zganiaczowie. Dwie pary z Marklowic to: Cecylia i Józef Pawelcowie oraz Maria i Bronisław Sitkowie.
 
(raj)