Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 39 (296) Data wydania: 27.09.05

Fotonowinki

Cześć! Nazywam się Natalia Parma. Mama po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 6 września o godzinie 19:55. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3370 g i miałam 54 cm wzrostu. Razem z rodzicami – Sabiną i Alojzym mieszkam w Pszowie. Hej, ta urocza malutka dziewczynka na zdjęciu to ja! Jeszcze nie mam imienia, bo rodzice wciąż nie mogą się zdecydować. Przyszłam na świat 5 września o godzinie 14:20. Ważyłam wtedy 4300 g i mierzyłam 58 cm. Jestem czwartym dzieckiem Adama i Bożeny Nowaków z Krostoszowic. Pozdrawiam serdecznie moje starsze rodzeństwo! Witam! Mam na imię Oliwia. Urodziłam się 8 września o godzinie 8:57. Jestem pierwszym dzieckiem Żanety i Mariusza Olesiów z Marklowic. Miałam 3850 g  i 57 cm długości. Hej, ten przystojniak na zdjęciu to ja! Mam na imię Paweł. Przyszedłem na świat 12 września o godzinie 17:15. Moja waga wynosiła 3000 g, długości 53 cm. Jestem pierwszym synkiem Anny i Marcina Reclików z Marklowic. Hej, ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja Roksana. Urodziłam się 6 września o godzinie 7:30. Miałam 2410 g waga i 49 cm długości. Jestem trzecim dzieckiem Kariny i Jarosława z Rogowa. W domu czekają na mnie moi starsi bracia Patryk i Kamil. Hej, ta mała kruszynka na zdjęciu to ja – Selena Sionek w ramionach mojej mamy Lidii. Przyszłam na świat 5 września o godzinie 10:10. Mam 53 cm wzrostu i ważę 2800 g. Już niedługo przyjedzie po nas mój tata Marek, który zabierze nas do domu, gdzie czeka na mnie mój starszy brat Semir. Całą rodzinką mieszkamy w Radlinie. Dzień dobry! Nazywam się Wiktor Szopa. Przyszedłem na świat 17 września o godzinie 23:20. Tego dnia obchodzi urodziny mój tata Jarek. Prawdę mówiąc nie spodziewał się wcale takiego prezentu urodzinowego! Ważyłam 3600 g i mierzyłam 54 cm. Przesyłam gorące buziaki mojej mamie Mirosławie. Razem z rodzicami mieszkamy w Wodzisławiu. Hej, ta mała kruszynka na zdjęciu to ja – Karolina. Przyszłam na świat 20 września o godzinie 12:30. Mam 55 cm wzrostu i ważę 3400 g. Jestem pierwszą pociechą Marioli i Michała Piekarskich z Żor. Hej, ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja! Mam na imię Sebastian. Przyszedłem na świat 11 września o godzinie 10:15. Moja waga wynosiła 4030 g, a długości 60 cm. Jestem drugim synem Anety i Adama Smoków z Jastrzębia. Pozdrawiam serdecznie mojego starszego brata Krystiana. Witam! Mam na imię Weronika. Urodziłam się 11 września o godzinie 14:20. Jestem pierwszym dzieckiem Barbary i Andrzeja Kowalików z Gorzyc. Mam 2940 g i 56 cm długości. Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Wiktoria. Jestem pierwszą pociechą Katarzyny i Mariusza z Połomi. Przyszłam na świat 11 września o godzinie 1:25. Miałam wtedy 3120 g i mierzyłam 53 cm. Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Zuzanna. Jestem pierwszą pociechą Sylwii i Marcina Trontów z Turzy Śląskiej. Przyszłam na świat 7 września o godzinie 14:00. Ważyłam 3730 g i miałam 54 cm długości.