Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 22 (142) Data wydania: 29.05.02

Fotonowinki

Witam! Urodziłam się 19 kwietnia o godz. 11.35. Jestem córką Katarzyny i Krzysztofa Grzybek z Pieców. Swojego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, bo sama go nie znam. Moje wymiary: 56 cm i 4400 g. Nie mogę się doczekać, kiedy będę się mogła bawić z moim braciszkiem Denisem. Nareszcie jestem! Urodziłam się 17 kwietnia o godz. 4.00. Rodzice wybrali dla mnie imię Karolina. Moje wymiary: 54 cm i 3200 g. Jestem córką Michaliny i Romana Gorus z Rydułtów, w domu czeka już mój braciszek Patryk. Nazywam się Karolina Smołka, mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 17 kwietnia o godz. 14.40. Moje wymiary: 52 cm i 2950 g. Jestem pierwszym dzieckiem Damiana i Elżbiety z Pszowa. Dzień dobry, nazywam się Natalia Polak, mieszkam w Pszowie. Urodziłam się 19 kwietnia o godz. 3.00, moje wymiary: 56 cm i 4000 g. Jestem pierwszym dzieckiem Justyny i Tadeusza Polak. Cześć, urodziłem się 25 kwietnia o godz. 5.20. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Moje wymiary: 55 cm i 3300 g. W domu, w Skrzyszowie, zamieszkam razem z rodzicami: Ewą i Stefanem oraz siostrzyczką Weroniką. Mam na imię Jakub. O tym, że dobrze już być na świecie przekonałem się 21 kwietnia o godz. 0.50. Moje wymiary: 56 cm i 3600 g. Buziaczki dla rodziców: Beaty i Rolanda Balcer z Godowa. Nazywam się Paulina Zniszczoł, jestem nową mieszkanką Marklowic. Oczka otworzyłam pierwszy raz 23 kwietnia o godz. 4.45. Moje wymiary: 55 cm i 3700 g. Pozdrawiam rodziców: Aleksandrę i Rafała Zniszczoł. Witam! Nazywam się Wiktoria Frydrych, urodziłam się 26 kwietnia o godz. 11.00. Moje wymiary: 53 cm i 3300 g. W domu, w Syryni, zamieszkam razem z rodzicami: Klaudią i Krzysztofem oraz braciszkiem Tobiaszem. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 25 kwietnia o godz. 12.40. Nazywam się Jakub Gienieczko, mieszkam w Wodzisławiu Śl. Moje wymiary: 57 cm i 3400 g. Moi rodzice to: Iwona i Waldek Gienieczkowie. Urodziłem się 21 kwietnia o godz. 21.55. Nazywam się Dawid Michałek, moje wymiary: 52 cm i 3200 g. Jestem pierwszym dzieckiem Justyny i Tomasza z Wodzisławia Śl. Cześć, mam na imię Wiktoria, urodziłam się 25 kwietnia, kiedy na zegarze wybiła 17.35. Moje wymiary: 58 cm i 3900 g. Jestem synem Elizy i Piotra Bury z Wodzisławia Śl. W domu czeka już na mnie moja siostrzyczka Klaudia. Mam na imię Łukasz, świat zobaczyłem po raz pierwszy 25 kwietnia o godz. 13.40. Moje wymiary: 57 cm i 3500 g. Jestem synem Katarzyny i Krzysztofa Janulewskich z Gołkowic. Nie mogę się już doczekać, kiedy będę się bawił z moim braciszkiem Mateuszem. Nazywam się Tomasz Swoboda, urodziłem się 24 kwietnia, kiedy na zegarze wybiła 3.30. Moje wymiary: 56 cm i 3600 g. Pozdrowienia dla rodziców: Mariana i Barbary z Pszowa oraz siostrzyczki Darii. Witam! Mam na imię Karolina, mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 23 kwietnia o godz. 23.50. Moje wymiary: 54 cm i 3400 g. Buziaczki dla rodziców: Anny i Krzysztofa Krakowczyk z Pszowa oraz braciszka Łukasza. Urodziłam się 27 kwietnia o godz. 0.10. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia, więc nie mogę Wam go zdradzić. Moje wymiary: 56 cm i 3000 g. Jestem córką Moniki i Adama Foltys z Pszowa. W domu czeka mój braciszek Michałek. Cześć, nazywam się Kamil Guzy, urodziłem się 18 kwietnia o godz. 12.50. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 58 cm i 4000 g. Jestem synem Joanny i Stanisława z Lubomi. W domu czeka już braciszek Marek. Mam na imię Amelia. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 25 kwietnia o godz. 1.10. Po urodzeniu ważyłam 2100 g i miałam 52 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Grzegorza i Agnieszki Szcześniak z Turzy Śl. Mama na imię Barbara, urodziłam się 25 kwietnia o godz. 9.00. Moje wymiary: 57 cm i 3100 g. Jestem córką Marianny i Krystiana Oślizło z Gorzyczek. W domu czeka moje rodzeństwo: Asia, Rafał, Mateusz, Paweł i Kamil. Cześć, nazywam się Julia Wardęga, jestem nową mieszkanką Gaszowic. Urodziłam się 10 maja o godz. 13.40. Moje wymiary: 54 cm i 3250 g. Pozdrowienia dla rodziców: Katarzyny i Leszka oraz mojej siostrzyczki Pauliny. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 10 maja o godz. 13.00. Swojego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, bo sam go nie znam. Jestem synem Małgorzaty i Adama Przybyłowskich z Rydułtów. Moje wymiary: 52 cm i 3100 g. Nazywam się Karolina Wollnik, urodziłam się 8 maja, kiedy na zegarze wybiła 10.40. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 51 cm i 2600 g. Moi rodzice to: Hanna i Bogusław z Radlina. W domu czeka już moje rodzeństwo: Damian, Kasia i Sylwia. Urodziłem się 7 maja o godz. 13.55. Rodzice wybrali dla mnie imię Roland. Moje wymiary: 55 cm i 3900 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Krzysztofa Kubica z Lubomi. Cześć, nazywam się Michał Szymura. Mama pierwszy raz usłyszała mój krzyk 9 maja o godz. 18.45. Moje wymiary: 55 cm i 3500 g. Buziaczki dla rodziców: Joanny i Wojciecha oraz brata Aleksandra. Jesteśmy mieszkańcami Jejkowic. Mam na imię Magdalena, jestem mieszkanką Raciborza. Urodziłam się 11 maja o godz. 0.10. Po urodzeniu ważyłam 2800 g i miałam 52 cm. Jestem córką Jana i Małgorzaty, a w domu czeka na mnie rodzeństwo: Rafał, Dariusz i Mateusz.