Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 7 (773) Data wydania: 13.02.07

Kocham Cię, kochaj mnie...

Walentynkowy kamyczek Dom, praca Radość i płacz Bezsenne noce i puste dni Samotność i zgiełk Przyjaciel i wróg Tak dużo i tak mało Jedno życie, tyle barw Jedno serce, uczuć wiele Przytulić odtrącić Kochać, zapomnieć Ocalić wspomnienia Jedno jest życie a barw ma wiele Czytelniczka
  • Dziś nasze już czwarte Walentynki, jak to szybko zleciało, ale coraz bardziej Cię kocham i myślę, że każde następne spędzimy razem. Kocham Cię Myszko. Twój K.
  • 6 rok idzie, odkąd jesteś moim Misiem. Niech tak zostanie, by jeść wspólne śniadanie. W południe, rano, o świcie jesteś całym moim życiem. Kochanemu Marcinowi – Adi.  
  • Kocham Cię bardzo i nic tego nie zmieni Szyc. Bez Ciebie nie mogę, jak ptak bez przestrzeni. g.o.-b.
  • Kocham Cię na zawsze Romelku i pragnę z tobą być – Twój aniołek, a czasem diabełek. 
  • Wiem, że z każdym dniem przybliżam się do czegoś innego, do szczęścia. Nie wiem, jaka jest jego definicja i czy ona w ogóle istnieje, ale wiem, co to szczęście.
  • Pamiętaj, że myślę o Tobie i kocham Cię! W każdym moim słowie, w każdym moim czynie. Zawsze, do końca, nawet jak świat przeminie! Arturkowi – kochająca Madzia.
  • Miłość to szybkie bicie serca, ciepła herbata na stole, uścisk dłoni, czasem przykre słowo, uśmiech na powitanie i pocałunek na dobranoc. Miłość to Ty i ja!*
  • By radość wspólnego życia niezmącona trwała do samego końca, a trudy codzienności jej nie przeszkadzały. Dla kochanej Miśki Walentynkę śle M.
  • Tylko przy tobie mogę kochać i pragnąć! Jesteś moim aniołem, najjaśniejsza gwiazda! Kocham cię i nic tego nie zmieni. Ukochanemu Arturowi - żona Magda.
  • Kochać nie znaczy wiecznie o kimś marzyć i śnić. Kochać znaczy przyjaźnią darzyć, kochać znaczy dla kogoś żyć. g.o-b. Kocham Cię.
  • Kotusia nie martw się, mimo wszystko i tak Cię kocham! Wiesz o tym!   
  • Choć nie jestem milionerem, choć nie jeżdżę land roverem. W piłkę nie gram jak Gadocha, to nad życie Ciebie kocham!
  • Gdy ci jest smutno, gdy ci jest źle, nie martw się więcej, masz przecież mnie! Dla kochanego Leszka – Misia Kocham cię skarbie!
  • Serce moje kocha Twoje Ty wypełniasz myśli moje, z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja kocham tylko Ciebie Kochanemu mężowi Łukaszowi Beata.
  • Dla mojej ukochanej żonki Beaty B. dużo całusków i miłości życzy mąż Łukasz, buźka.
  • Kiedy patrzę w Twoje oczy, kiedy trzymam Cię za ręce, wtedy myślę, że do szczęścia nie potrzeba mi nic więcej!
  • Przy Tobie Oddycham Bez Powietrza, z Tobą rozmawiam bez słów, tylko Ty odnajdziesz promień słońca w nocy i zamienisz krople deszczu w tęcze, przy Tobie nauczyłam się kochać.        
  • Jak to się stało, że jesteśmy razem? Pytanie to wciąż zadajemy, lecz wszystko w gwiazdach jest zapisane i my jesteśmy sobie przeznaczeni.
  • Kocham i będę kochać bez końca, wśród dnia i wschodzącego słońca, wśród nocy i księżyca, po prostu do końca życia!
  • Bądź dla mnie ogniem, co mnie ogrzeje, bądź dla mnie wodą, co gasi pragnienie, bądź dla mnie wiatrem, co daje mi siłę, bądź przy mnie zawsze – dla Ciebie żyję!
  • Jesteś oddechem ziemi, zroszonym rannym deszczem, słońca promykiem świecącym dla mnie jeszcze, słowikiem, który do mnie przylatuje. Jesteś i za to Ci dziękuję.
  • Za szczere serce dawno mi oddane, za pocałunki w ręce czule składane, za słodki głos, za chwile przed spaniem, za listów stos i głośny szept – kochanie. Dziękuję
  • Długo w Twe serce Amor celował, aż wreszcie dla mnie Cię upolował. Zamknę Cię w mym sercu na dwa spusty, bo świat bez Ciebie jest pusty. Mariuszowi – Teresa.
  • Ma miłość do Ciebie blaskiem jaśnieje, bo mi Walenty robi nadzieje, więc nasze usta niech się spotkają i swoją miłość głośno wyznają.
  • W Dniu Zakochanych, w dniu Walentynki przyjmij życzenia od swej dziewczynki :-* Januszowi z Krzyżanowic buziaczki od Basi, kocham cię!
  • Jesteś jak mój pamiętnik, bo mogę się ze wszystkiego Tobie zwierzyć. Jesteś jak Moje Przeznaczenie, bo moja przyszłość zależy od Ciebie! Kochanemu Januszowi  Basia.
  • Świat jest piękny, gdy w nim jesteś Agatko M.M.
  • Na św. Walentego me serduszko lgnie do twego. Szepce cicho i kusząco. Abyś kochał mnie gorąco! Kochanemu Ciapusiowi – Bobek.
  • Dużo pisać by się chciało, ale czasu bardzo mało. Pisze krótko, węzłowato: Kocham Ciebie! Co Ty na to? Mikusiowi – Iza.
  • Marcinku, nigdy mi się nie znudzi, nigdy nie będę miała dość, nigdy nie powiem nie, tylko powiedz chodź i pójdę z Tobą na koniec świata, bo kocham cię - Serduszko.
  • Całuj mnie pocałunkiem ust Twoich, albowiem miłość Twoja słodsza jest nad wino. Bezmiar wód nie ugasi mej miłości ani strumienie jej nie utopią... Miśkowi-Kaja
  • Gdy byliśmy blisko siebie spojrzałam raz na Ciebie. Zobaczyłam Twoją twarz i że czułe oczy masz. Gdy spojrzałam drugi raz, chciałam patrzeć cały czas. g.o-b.
  • Dla ukochanego męża Darka – powodzenia podczas zdawania egzaminów na pilota. Wysokich lotów!  Stefcia Kulik
  • Grzesiu, kocham Cię,  życzę nam wspólnych odjazdów na jednym kole. Żona
  • Jest kochany!
    Posyła mi zastrzyk miłości na wszystkie dni i tak od wielu miesięcy. Słyszeć Jego głos, to jak zajadać truskawki w maju – afrodyzjak miłości. On też nim jest, moją wielką miłością. Kochanym Miśkiem. Moja paczka już stęskniona za Twą buźką, a usta spragnione słodyczy. Moje ciało czeka na Twe ciepło. Piotrunio! Wracaj szybko! Kocham Cię bardzo. Twoja i tylko Twoja Walentynka
  • 1000 całusów dla Walentego w dniu imienin i urodzin,  najlepsze życzenia zdrowia, radości i spełnienia marzeń przesyła żona.