Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 37 (752) Data wydania: 12.09.06

Fotonowinki

Hej, witajcie! Mam na imię Monika. Jestem córeczką Izabeli i Grzegorza Czuluków, ich pierwszym dzieckiem. Imię wybrał dla mnie tatuś. Przyszłam na świat 29 sierpnia o godz. 11.20. Ważyłam 2600 g i miałam 52 cm. Pozdrawiam wszystkich! Mieszkamy w Tworkowie. Dzień dobry! Mam na imię Emilia. Jestem córeczką Danuty i Grzegorza Gurków, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 30 sierpnia o godz. 14.00. Ważyłam 3200 g i miałam 56 cm. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Bieńkowicach. Mam na imię Miłosz. Przyszedłem na świat 29 sierpnia o godz. 19.20. Wtedy też po raz pierwszy ujrzała mnie i ucałowała moja kochana mamusia Katarzyna. Tatuś Artur Kowalski miał łzy w oczach ze szczęścia. Jestem ich pierwszym dzieckiem. W dniu narodzin ważyłem 3600 g i miałem 57 cm. Mieszkam w Raciborzu. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Tymoteusz, synek Anny i Andrzeja Kowalskich, ich pierwsze dziecko. Świat przywitał mnie 28 sierpnia o godz. 19.55. Po urodzeniu ważyłem 3400 g i miałem 57 cm. Mieszkam w Raciborzu. Patryk Kuszka to właśnie ja! Jestem synkiem Doroty i Janusza, ich wielkim skarbem. 30 sierpnia o godz. 13.40, mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy. To była wzruszająca chwila. Wszyscy bardzo mnie kochają. W dniu narodzin ważyłem 3380 g przy długości 56 cm. Mieszkamy w Wodzisławiu-Zawadzie. Ta prześliczna dziewczynka to ja, Ania, córeczka Barbary i Tomasza Banaszaków. Przyszłam na świat 29 sierpnia o godz. 15.10. Ważyłam 2650 g przy długości 52 cm. Teraz powoli poznaję otaczający mnie piękny świat. Bardzo kocham moich rodziców i 11-letniego braciszka Pawła. Mieszkamy w Wodzisławiu Śląskim. Cześć! To ja, Damian Kusznierenko, synek Sylwii i Marcina. Jestem ich pierwszą pociechą. Przyszedłem na świat 28 sierpnia o godz. 2.30. Ważyłem 3530 g przy długości 55 cm. Mieszkam w Raciborzu. Cześć! Mam na imię Tobiasz. Przyszedłem na świat 26 sierpnia o godz. 4.45. Moimi rodzicami są Gabriela i Beniamin Kwaśnicowie. Jestem ich drugim dzieckiem. W dniu urodzin ważyłem 4300 g i miałem 58 cm. Cudownie już być na świecie i poznawać wszystko co mnie otacza! Mieszkam w Krzyżanowicach. Mam 7-letnią siostrę Julię. Cześć! To ja, Sandra, córeczka Magdaleny i Sebastiana Menżyków. Przyszłam na świat 31 sierpnia o godz. 7.55. Ważyłam 3100 g przy długości 60 cm. Mam 5-letniego braciszka Radka. Mieszkamy w Raciborzu. Ta maleńki chłopczyk na zdjęciu to ja, Kacper, synek Patrycji i Artura Nowaków, ich pierwsze dziecko. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 30 sierpnia. Kiedy przyszedłem na świat była godz. 16.35. Ważyłem 2600 g i miałem 51 cm długości. Mieszkam w Raciborzu. Całuski dla wszystkich najbliższych! Ten mały przystojniaczek na zdjęciu to ja, Michał Porębski! Przyszedłem na świat 26 sierpnia o godz. 14.45. Ważyłem 3860 g i miałem 59 cm. Moimi rodzicami są Bożena i Tomasz. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Krzanowicach.