Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 28 (691) Data wydania: 12.07.05

Fotonowinki

Cześć, nazywam się Hanna Staroń. Świat przywitał mnie 19 czerwca o godz. 7.50. Miałam wtedy: 54 cm i 2900 g. Buziaki dla rodziców: Agaty i Jerzego z Raciborza oraz mojej siostrzyczki Zosi, która ma 4,5 roku. Dzień dobry, jestem synem Moniki i Piotra z Suminy. Nazywam się Mateusz Rydzewski. Po urodzeniu miałem: 56 cm i 3650 g. Swoje urodzinki będę obchodził 17 czerwca, bo pojawiłem się na świecie tego dnia o godz. 15.20. Witam! Mam na imię Ania. Jestem nową mieszkanką Pietrowic Wielkich. Pierwszy mój krzyk mamusia usłyszała 27 czerwca o godz. 11.48. Miałam 54 cm i ważyłam 3540 g. Jestem córeczką Sabiny i Pawła Poluchów. Mam dwie siostry - Agieszkę i Olę. Na zdjęciu jestem z rodzicami. To ja, Karol. Jestem synkiem Anity i Andrzeja Majewskich, ich drugim dzieckiem. Oczka otworzyłem po raz pierwszy 21 czerwca o godz. 11.15. Ważyłem 3220 g przy długości 53 cm. Mam 2-letniego braciszka Wojtusia. Mieszkamy w Raciborzu. Mam na imię Kevin. Świat przywitał mnie 23 czerwca o godz. 22.37. W dniu narodzin miałem 56 cm i ważyłem 3360 g. Jestem synkiem Justyny i Zdzisława Niczków. Mieszkamy w Raciborzu. Witam, mam na imię Maksymilian. Jestem synkiem Bożeny i Wojciecha Beczkiewiczów, ich drugim dzieckiem. Mama pierwszy raz usłyszała mój krzyk 21 czerwca o godz. 13.25. Po urodzeniu zważono mnie i zmierzono, a oto wyniki: 51 cm i 2910 g. Mój brat Dawid ma 13 lat. Mieszkamy w Głubczycach. Witajcie! Nazywam się Łukasz Malec. Jestem synkiem Joanny i Janusza, ich drugim dzieckiem, po 9-letniej Karolince. Przyszedłem na świat 24 czerwca o godz. 9.17. Miałem 3200 g i 55 cm. Mieszkamy w Raciborzu. Witajcie! Mam na pierwsze imię Piotr, na drugie Paweł! Mamusia nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, no i stało się to 26 czerwca o godz. 10.45. Ważyłem 3060 g i miałem 53 cm. Moi rodzice Anna i Marcin Grimowie są uszczęśliwieni! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Krzanowicach. Mam na imię Julia. Zegar wskazywał godzinę 4.15, kiedy 27 czerwca przyszłam na świat. Ważyłam 2860 g i miałam 50 cm.  Moi rodzice Żaneta i Artur Kłoskowie są uszczęśliwieni. Jestem ich drugim dzieckiem, po Roksanie, która ma roczek. Mieszkamy w Sławikowie. Witajcie! Jestem synkiem Ewy i Dariusza Żyłów, ich pierwszym dzieckiem. Przyszedłem na świat 26 czerwca o godz. 11.15. Ważyłem 3180 g i miałem 54 cm. Mieszkam z rodzicami w Raciborzu.  Cześć! Mam na imię Kamil. Mój pierwszy krzyk usłyszano 28 czerwca o godz. 10.25. Kiedy się urodziłem miałem 59 cm i ważyłem 3650 g. Jestem synkiem Doroty i Mariusza Majów, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. Witam wszystkich! Mam na imię Mateusz. Przyszedłem na świat 27 czerwca o godz. 18.45. Ważyłem 3100 g i miałem 55 cm. Moimi rodzicami są Barbara i Jarosław Kałusowie. Jestem ich drugim dzieckiem, po 6-letnim Sebastianie. Mieszkamy w Nędzy. Cześć! Mam na imię Emilia. Jestem córeczką Żanety i Bronisława Burdzików, ich drugim dzieckiem. Oczka otworzyłam 3 lipca, kiedy zegar wskazywał godz. 16.25. Miałam 57 cm i 3150 g. Mam 3-letniego braciszka Maksymiliana. Mieszkam w Rudniku. Witam! To ja, Łukasz. Jestem nowym mieszkańcem Krzanowic. Pierwszy mój krzyk mamusia usłyszała 2 lipca o godz. 19.55. Miałem 58 cm i ważyłem 3970 g. Jestem synkiem Ewy i Mirosława Szkudlarków. Mam 3-letniego brata Marcina. Jestem córeczką Krystyny i Andrzeja Suchanków, ich trzecim dzieckiem. Mamusia po raz pierwszy ujrzała mnie 5 lipca o godz. 10.55. Ważyłam 2930 g przy 56 cm długości. Mieszkam w Pawłowie. Witajcie! Mam na imię Natalia. Moi rodzice Martyna i Dawid są ogromnie szczęśliwi, że mogą mnie już przytulić. Na świat przyszłam 1 lipca o godz. 14.06. Ważyłam 2500 g i miałam 51 cm. W domu czeka na mnie siostra Wiktoria, która ma 4 lata. Mieszkamy w Raciborzu. Dzień dobry, mam na imię Kevin. Jestem synem Katarzyny i Krzysztofa Briksów z Szonowic. Po urodzeniu miałem 54 cm i 3050 g. Swoje urodzinki będę obchodził 1 lipca, bo pojawiłem się na świecie tego dnia o godz. 22.50. Cześć, nazywam się Wanesa Bura. Świat przywitał mnie 1 lipca o godz. 9.58. Miałam wtedy: 51 cm i 2660 g. Buziaki dla rodziców: Agnieszki i Jacka. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Gołkowicach.