Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 22 (685) Data wydania: 31.05.05

Noworodki

Syn Aleksandry i Wojciecha Dróżdżów

gazeta-noworodki--drozdz.jpgWitajcie! Jestem synkiem Aleksandry i Wojciecha Dróżdżów. Przyszedłem na świat 17 maja o godz. 11.44. Miałem 2900 g i 55 cm. Mieszkam w Skrzyszowie.



Mikołaj Cofalik

gazeta-noworodki--cofalik.jpgWitajcie! Na pierwsze imię mam Mikołaj, na drugie Maciej. Jestem synkiem Darii i Krzysztofa Cofalików, ich drugim dzieckiem. Przyszedłem na świat 24 maja o godz. 3.35. Ważyłem 3460 g i miałem 57 cm. Mieszkam z rodzicami i 4-letnim braciszkiem Kacprem w Górkach Śl.


Kamil Tarczoń

gazeta-noworodki--tarczon.jpgMam na imię Kamil. Przyszedłem na świat 19 maja o godz. 10.32. Ważyłem 4030 g i miałem 59 cm. Moimi rodzicami są Bogusława i Dariusz Tarczoniowie. Jestem ich drugim dzieckiem. Z moich urodzin ucieszyła się też 7-letnia siostra Asia. Mieszkamy w Nędzy.


Jakub Romaniak

gazeta-noworodki--romaniak.jpgNazywam się Jakub Romaniak. Zegar wskazywał godzinę 17.00, kiedy 13 maja przyszedłem na świat. Ważyłem 3600 g i miałem 56 cm. Moimi rodzicami są Wioletta i Arkadiusz. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej.


Patryk Halfar

gazeta-noworodki--halfar.jpgWitajcie! Mam na imię Patryk. Mój pierwszy krzyk usłyszano 23 maja o godz. 11.40. Kiedy się urodziłem miałem 57 cm i ważyłem 3680 g. Jestem synkiem Sybilli i Roberta Halfarów, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Wojnowicach.


#nowastrona#
Mariusz Gwóźdź

gazeta-noworodki--gwozdz.jpgCześć! Mam na imię Mariusz. Jestem synkiem Zuzanny i Wojciecha Gwóździów, ich pierwszym dzieckiem. Oczka otworzyłem 23 maja, kiedy na zegarze wybiła 12.55. Miałem 59 cm i 3820 g. Mieszkam w Raszczycach.



Wiktor

gazeta-noworodki--wiktor-bez_nazwiska.jpgWitam, mam na imię Wiktor, jestem nowym mieszkańcem Raciborza. Pierwszy mój krzyk mamusia usłyszała 17 maja o godz. 13.08. Miałem 58 cm i ważyłem 3520 g. Jestem synkiem Moniki i Artura, ich pierwszym dzieckiem.



Grześ Heisig

gazeta-noworodki--heisig.jpgTo ja, Grzesiu. Jestem synkiem Grażyny i Romana Heisigów, ich drugim dzieckiem, po Kasi, która ma 5 lat. Oczka otworzyłem po raz pierwszy 21 maja o godz. 18.35. Ważyłem 3340 kg przy długości 56 cm. Mieszkam w Babicach.



Magdalena Mika

gazeta-noworodki--mika.jpgWitajcie! Nazywam się Magdalena Mika. Przyszłam na świat 20 maja o godz. 10.11. Ważyłam 2700 g i miałam 50 cm. Moja mama Monika i tatuś Grzegorz są uszczęśliwieni! Jestem ich drugim dzieckiem. Mam 2-letniego braciszka Mirka. Mieszkamy w Wojnowicach.


Martyna

gazeta-noworodki--martyna-bez_nazwiska.jpgNa imię mam Martyna. Świat przywitał mnie 23 maja o godz. 9.55. W dniu narodzin miałam 56 cm i ważyłam 3740 g. Jestem córeczką Małgorzaty i Krzysztofa, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu.



#nowastrona#
Miłosz Mik

gazeta-noworodki--1.milosz_mik.jpgCześć, nazywam się Miłosz Mik. Jestem z Jastrzębia. Moja kochana mamusia Katarzyna urodziła mnie 9 maja, kiedy na zegarze wybiła 23.55. Miałem wtedy 3950 g i 55 cm.



Maciej Ligęza

gazeta-noworodki--2.maciej_ligeza.jpgWitam, nazywam się Maciej Ligęza, jestem nowym mieszkańcem Rydułtów. Pierwszy mój krzyk usłyszał świat 18 maja o godz. 21.45. Miałem wtedy: 55 cm i 3550 g. Jestem synem Ewy i Waldemara. W domu czeka na mnie jeszcze osiemnastoletni brat Rafał i czternastoletnia siostra Karolina. Pozdrawiam!


Oliwier Chrószcz

gazeta-noworodki--3.oliwier_chroszcz.jpgŚwiat przywitał mnie 19 maja o godz. 11.50. Nazywam się Oliwier Chrószcz. Mam 56 cm i 3400 g. W domu, w Wodzisławiu - Kokoszycach czeka na mnie mama Justyna, tata Benedykt i siedmioletni braciszek Dawid.



Jan Dubiel

gazeta-noworodki--4.jan_dubiel.jpgWitam, nazywam się Paweł Jan Dubiel. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 18 maja o godz. 10.53. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 54 cm i 3400 g. Jestem dzieckiem Joanny i Miłosza z Wodzisławia Śl. W domu czeka na mnie jeszcze sześcioletnia siostrzyczka Marta.


Kamil Sielski

gazeta-noworodki--6.kamil_sielski.jpgWitam, nazywam się Kamil Sielski. Jestem z Pszowa. Świat przywitał mnie 20 maja o godz. 11.35. Miałem wtedy: 54 cm i 3100 g. Pozdrawiam rodziców: Bogusławę i Jacka oraz sześcioletniego braciszka Rafała, który ma dziś, 31 maja, urodzinki. To moje zdjęcie, to prezent dla niego. Pozdrawiam!



#nowastrona#
Nikola Spałek

gazeta-noworodki--8._nokola_spalek.jpgWitam, nazywam się Nikola Spałek. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 23 maja o godz. 20.25. Miałam wtedy: 55 cm i 3400 g. Jestem dzieckiem Barbary i Jarosława z Rybnika - Boguszowic.



Alicja Koczy

gazeta-noworodki--5.alicja_koczy.jpgCześć, mam na imię Alicja, mama urodziła mnie 17 maja o godz. 9.47. Miałam wtedy: 51 cm i 2600 g. Buziaki dla rodziców: Katarzyny i Bogdana Koczych z Rydułtów oraz braciszka Rafała, który ma 4,5 roku.



Oliwia Dziembowska

gazeta-noworodki--7.oliwia_dziembowska.jpgCześć, jestem córką Justyny i Marcina z Rybnika. Nazywam się Oliwia Dziembowska. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 17 maja o godz. 1.50. Miałam wtedy 46 cm i 1900 g. W domu czeka na mnie kochany trzyletni braciszek Patryk.


Dominik Adamczyk

gazeta-noworodki--9.dominik_adamczyk.jpgCześć, nazywam się Dominik Adamczyk, mama urodziła mnie 23 maja o godz. 19.50. Miałem wtedy: 4300 g i 59 cm. Buziaki dla rodziców: Renaty i Łukasza. Mieszkamy w Pszowie - Krzyżkowicach.