Wtorek, 19 marca 2019

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

RSS

Wyniki

16.10.2002 00:00

IV liga - II gr.
Unia Racibórz - Victoria Jaworzno 2:5, Górnik Jastrzębie - Peberow Krzanowice 3:0, Pasjonat Dankowice - Przyszłość Rogów 3:3, Unia Bieruń St. - Stal 1:2, Górnik Pszów - Beskid Skoczów 3:0, Rydułtowy - Odra II 1:2, Koszarawa - Lędziny 5:1, Sokół - Czarni Góral 0:0.

Tabela:
1. Górnik Jastrzębie                          25 18:3
2. Przyszłość Rogów                        24 20:8
3. Victoria Jaworzno                          21 19:7  
4. Koszarawa Żywiec                       19 20:13
5. Odra II Wodzisław                        19 19:8
6. Górnik Pszów                                16 20:14
7. Unia Racibórz                               16 16:18
8. MKS Lędziny                                  15 13:19
9. Pasjonat Dankowice                   14 14:11
10. Sokół Zabrzeg                             14 14:13
11. Czarni-Góral Żywiec                   11 14:16
12. Unia Bieruń Stary                         7 10:15
13. Peberow Krzanowice                  7  9:14
14. Naprzód Rydułtowy                      7 9:23
15. Beskid Skoczów                           4 4:24
16. Stal Bielsko-Biała                        4 5:22

LIGA OKRĘGOWA
Energetyk - Gorzyce 2:0, Studzienna - Syrynia 2:1, Krzyżanowice - Połomia 2:0, Rudy - Chałupki 3:2, Skrzyszów - Lubomia 3:4, Boguszowice - Chwałowice 0:5, Marklowice - Mszana 5:1, Maxpol - Rymer 0:2.   

Tabela:
1. Polonia Marklowice                          26 35:9
2. Pierwszy Chwałowice                      21 32:7
3. Rymer Niedobczyce                         21 24:10
4. Energetyk Rybnik                             19 20:12
5. Czarni Gorzyce                                 19 14:10
6. Gwiazda Skrzyszów                         18 23:14
7. Naprzód Syrynia                               15 15:20
8. LKS Studzienna                               14 14:17
9. Górnik Boguszowice                       13 14:16
10. Start Mszana                                  13 14:12
11. Płomień Połomia                          13 15:16
12. Buk Rudy                                        10 22:41
13. Silesia Lubomia                            10 15:24
14. Kolejarz Chałupki                          7 11:24
15. Maxpol Kuźnia R.                           5 6:22
16. LKS Krzyżanowice                         4 13:32

Klasa A
Czyżowice - Górki 2:0, Krzyżkowice - Ruda Koz. 6:2, Gaszowice - Rzuchów 3:1, Tworków - Rafako 1:3, Kobyla - Kornowac 4:1, Adamowice - Lyski 1:1, Nieboczowy - Unia II 1:0, Nowa Wieś - Samborowice 2:1, Rogów II - Nędza 7:4.   

Tabela:
1. Naprzód Czyżowice                           31 53:8
2. Unia II Racibórz                                 27 37:15
3. Bemat Lyski                                       25 34:15
4. Naprzód Krzyżkowice                        23 25:15
5. Czarni Nowa Wieś                            22 22:14
6. KS Kornowac                                     21 33:33
7. Przyszłość Rogów II                          19 40:25
8. Odra Nieboczowy                              19 22:17
9. LKS Adamowice                                18 21:22
10. LKS Samborowice                          16 28:20
11. Dąb Gaszowice                               16 26:20
12. LKS Tworków                                  15 20:30
13. LKS Ruda Koz.                                13 27:39
14. Rafako Racibórz                             13 31:56
15. LKS Górki Śl.                                   11 20:27
16. Włókniarz Nędza                            10 15:29
17. Płomień Kobyla                               7 15:38
18. Strzelec Rzuchów                            1 19:68

Klasa B
Buków - Pstrążna 1:0, Cyprzanów - Zawada Ks. 8:0, Pietraszyn - Grzegorzowice 2:2, Gorzyce II - Rudnik 1:5, Ocice - Pawłów 1:0, Olza - Pietrowice 3:4, Bieńkowice - Turza Sl. 0:2. Weryfikacje: Zawada Ks. - Turza Sl. 0:3 vo, Bieńkowice - Zawada Ks. 3:0 vo, Zawada Ks. - Pstrążna 0:3 vo. 

Tabela:
1. Wypoczynek Buków                        25 28:9
2. LKS Pstrążna                                   24 31:11
3. Unia Turza Śl.                                 19 28:11
4. KS Pietraszyn                                  15 22:17
5. LKS Grzegorzowice                        14 28:20
6. LKS Rudnik                                      14 23:15
7. LKS Ocice                                        13 15:21
8. Start Pietrowice W.                         12 22:21
9. Czarni Gorzyce II                             11 13:15
10. LKS Bienkowice                           10 17:22
11. LKS Cyprzanów                            10 16:21
12. Zgoda Zawada Ks.                        7 8:26
13. LKS Pawłów                                   2 10:33
14. Olszynka Olza                                 1 14:34

KLASA C
Owsiszcze - Dzimierz 2:1, Płonia - Czernica 2:5, Babice - Gamów 3:3, Zabełków - Bogunice 1:3, Chałupki II - Brzezie 0:5.    

Tabela:
1. LKS Bogunice                         24 30:16
2. LKS Gamów                            16 35:13
3. Tak Bud Brzezie                      15 23:6
4. Sparta Babice                         15 20:15
5. LKS Owiszcze                         15 19:21
6. Ruch Bolesław                       12 22:22
7. Zameczek Czernica               10 15:13
8. Naprzód II Syrynia                    9 10:13
9. Wicher Płonia                           9 22:27
10. LKS Wojnowice                      8 18:20
11. LKS Dzimierz                          7 10:25
12. Kolejarz II Chałupki               5 12:28
13. Granica Zabełków                 2 12:28

  • Numer: 42 (549)
  • Data wydania: 16.10.02