Sobota, 23 stycznia 2021

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Epidemia koronawirusa:

CRM - dlaczego warto go mieć w swojej firmie?

10.03.2018 13:27 | 7 komentarzy | (s)

Współczesny rynek to prawdziwe pole walki. Żeby z każdej potyczki wychodzić zwycięsko należy umiejętnie zarządzać pracownikami oraz zadaniami w firmie. Nowoczesne przedsiębiorstwo, którego celem jest nie tylko utrzymać się na rynku, ale także rozwijać się i notować coraz większe przychody potrzebuje odpowiednich narzędzi. Takim narzędziem jest profesjonalny system CRM.

CRM - dlaczego warto go mieć w swojej firmie?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

CRM - co to takiego?

CRM, czyli Customer Relationship Management (z ang. zarządzanie relacjami z klientem), to konkretny system opierający się na strategii pełnego zarządzania działaniami firmy ukierunkowanymi na klienta.

CRM, poprzez usprawnianie komunikacji pomiędzy działami, wspieraniem kampanii marketingowych, procesów sprzedażowych oraz systemu komunikacji na linii firma-klient, utrzymuje relacje z klientem na najlepszym poziomie. System gromadzi niezbędne i kluczowe dane na temat klienta, jego zachowań, przez co skutecznie prognozuje rynek. Jego działanie odbywa się na polu strategicznym oraz operacyjnym.

System CRM posiada zestaw modułów, które swobodnie mogą być dobierane do potrzeb firmy. Jako platforma otwarta, CRM daje się dostosowywać oraz integrować z dotychczas używanym oprogramowaniem, jak na przykład z programem do fakturowania. Właściwy dobór modułów systemu to istotne działanie jeszcze przed instalacją oprogramowania w firmie.

Dlatego tak ważne jest profesjonalne jego wdrożenie przez fachowego dostawcę. Właściwa konfiguracja modułów systemu w przedsiębiorstwie umożliwi sprawne jego działanie, zautomatyzuje pracę oraz poprawi relację z klientem.

Klient - klucz do sukcesu

Motorem napędowym biznesu jest popyt, a zatem klient. Inwestując w system CRM wprowadza się w firmie nie tylko skuteczne oprogramowanie mające na celu usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim wdraża się filozofię Customer Relarionship Management, której głównym celem jest utrzymanie długofalowej relacji z klientem.

Szczegółowe analizy potwierdzają, że klient, który regularnie korzysta z usług przedsiębiorstwa, gwarantuje jej dobre prosperowanie. O wiele więcej energii oraz nakładów finansowych należy poświęcić pozyskując nowego konsumenta.

Korzystniej jest zatem utrzymać mniejszą liczbę stałych klientów, którzy będą generować przychody firmie. Dlatego też system CRM dba o jak najlepsze relacje z klientami, wypracowując w nich postawę lojalności.

Odpowiadając na potrzeby klienta, dbając o doskonały kontakt oraz najwyższej jakości obsługę, system CRM zapewnia rozwój i dobre prosperowanie firmy.

Narzędzie doskonałe!

Oprogramowanie CRM można śmiało nazwać narzędziem doskonałym. Dzięki swojej otwartej formule, daje się ono swobodnie dostosowywać do potrzeb firmy. System CRM sprawnie działa zarówno w dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorstwach. Wystarczy tylko, na etapie wdrażania, odpowiednio skonfigurować jego moduły.

Zastosowanie CRM umożliwia również nieograniczony dostęp osobom uprawnionym do bazy danych oraz wszystkich procesów realizowanych w firmie. Można z niego korzystać na urządzeniach przenośnych z systemem Android za pomocą dedykowanej aplikacji lub z poziomu komputera.

System CRM to gwarancja rozwoju firmy. Profesjonalnym dostawcą jest KiM Group oferująca system GoNet CRM. Specjaliści wdrażający GoNet CRM przeprowadzą cały zespół zarządzający oraz pracowniczy przez proces instalacji oraz zapewnią niezbędne szkolenia.

Oferta firmy KiM Group cieszy się najlepszymi opiniami dotychczasowych klientów. Chcąc się przekonać o skuteczności systemu GoNet CRM można bezpłatnie wypróbować jego wersję demo. CRM to droga do sukcesu.

Materiał zewnętrzny