Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

Razem się opłaca, czyli grupowy zakup gazu w Raciborskiej Izby Gospodarczej

22.04.2016 11:29 | 1 komentarz | ż

Umowa na dostawę gazu w ramach grupowych zakupów, to jedna z form wsparcia firm, będących członkami RIG. Jeszcze w tym roku przewidziana jest druga tura zakupu.

Razem się opłaca, czyli grupowy zakup gazu w Raciborskiej Izby Gospodarczej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

We wtorek 19 kwietnia kilka firm będących członkami Raciborskiej Izby Gospodarczej podpisało umowy na dostawę gazu w ramach grupowych zakupów zorganizowanych przez Raciborską Izbę Gospodarczą. Zarząd RIG zdecydował o wyborze oferty przedsiębiorstwa z Katowic.

Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Umowa na dostawę gazu w ramach grupowych zakupów, to jedna z form wsparcia firm, będących członkami RIG. Jeszcze w tym roku przewidziana jest druga tura zakupu.

Warto wiedzieć, że nie jest to pierwsze tego typu działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej. Wcześniej podpisano umowę w ramach grupowych zakupów na dostawę energii elektrycznej. - Dzisiejsze spotkanie to kolejne działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej, które wspiera przedsiębiorców. Poprzednio przeprowadzony grupowy zakup energii elektrycznej pozwolił obniżyć firmom koszty w tym zakresie nawet o 40 proc. - powiedział Tadeusz Ekiert, Prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Efektem podpisania umowy na dostawę gazu w ramach grupowych zakupów jest też rozwój i umacnianie współpracy między raciborskimi przedsiębiorstwami. - RIG przede wszystkim promuje ideę wspierania siebie nawzajem, bo to przekłada się na gospodarczy rozwój dla całego miasta. W związku z tym serdecznie zapraszamy firmy, które wyrażą chęć podpisania tego typu umów. Wówczas możliwe będzie stworzenie kolejnej grupy zakupowej - dodał na koniec Prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

źródło: RIG