środa, 13 listopada 2019

imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

RSS

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm? RIG zaprasza na bezpłatne spotkanie

09.04.2015 13:47 | 0 komentarzy | ż

Jak uzyskać wsparcie finansowe z RPO WŚL na lata 2014-2020? Kto może się o nie ubiegać? Kiedy i gdzie można składać wnioski? Na te oraz inne pytania raciborscy przedsiębiorcy będę mogli usłyszeć odpowiedzi 21 kwietnia podczas spotkania w raciborskim Zamku Piastowskim. Na prezentacje ekspertów w tej dziedzinie zaprasza Raciborska Izba Gospodarcza.

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm? RIG zaprasza na bezpłatne spotkanie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

We wtorek, 21 kwietnia o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości (ŚCP) przedstawią przedsiębiorcom możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 (RPO WŚL). W ramach spotkania zostanie zaprezentowana oferta RPO WSL 2014 – 2020 oparta o zapisy zatwierdzonych dokumentów i wytycznych, w tym Projektu Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych przyjętego przez Zarząd Województwa Śląskiego.

Obok prelegentów z ŚCP podczas spotkania wystąpi również Mirosław Ruszkiewicz, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, który opowie o wsparciu dla pracodawców oferowanym przez PUP.

Organizatorami spotkania są: Raciborska Izba Gospodarcza, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu oraz Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Spotkanie jest bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział, należy się wcześniej na nie zapisać: osobiście w siedzibie RIGu lub telefonicznie- 32 415 51 89, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej- rig@raciborz.com.pl

źródło: RIG