Poniedziałek, 25 maja 2020

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Marzena Korzonek rozpocznie spotkanie z Iloną Felicjańską

08.10.2012 09:40 | 2 komentarze | e

Już 19 października w Centrum Medycyny Estetic-Line w Sosnowcu odbędzie się spotkanie „Pamiętaj o samokontroli” z pięknymi, silnymi, dumnymi kobietami, inicjujące cykl przygotowany przez modelkę Ilonę Felicjańską.

Marzena Korzonek rozpocznie spotkanie z Iloną Felicjańską
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Ilona Felicjańska spotka się m.in. z aktorką Aleksandrą Prykowską, wokalistką Marzeną Korzonek, a także stylistką Agnieszką Rokosą von Zehfelden i doktor Anetą Franczak-Drygalską. Spotkają się one z kobietami, które chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak pokazać swoją prawdziwą, kobiecą siłę, dbać o siebie w każdym aspekcie oraz nauczyć się zdrowego egoizmu.

Spotkanie odbędzie się w ramach akcji społecznej, zainicjowanej przez Ilonę Felicjańską - “Pamiętaj o samokontroli. “Kampania ma zachęcić kobiety, aby dbały o wszystkie aspekty życia będąc, a zwłaszcza pamiętały o sobie, bo względem siebie powinnyśmy być najważniejsze. To jest tzw. "zdrowy egoizm" - po to, aby być zdrowym dla naszych dzieci i naszych bliskich” - tłumaczy modelka.

Spotkanie rozpocznie występ wokalistki Marzeny Korzonek. „Praca nad moją debiutancką płytą „33 i pół”, która ukaże się pod koniec listopada - uświadomiła mi, jak ważny jest czas dla siebie, poznanie swoich potrzeb, pozwolenie sobie na poznawanie, przeżywanie, dotknięcie tego, co dla nas istotne. Chciałabym porozmawiać o tym na spotkaniu, poznać wspaniałe, odważne kobiety, które mają odwagę mówić o tym, co jest dla nich ważne i realizować swoje cele”.

Pierwsze spotkanie już 19 października, w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line, przy ul. Szkolnej 4a w Sosnowcu. Początek spotkania – godz. 14.00. Prowadzący: Dawid Koczy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem (jest ono bezpłatne) proszone są o maila na adres:  platinium.management@gmail.com.

Na spotkaniu obecne będą:

Ilona Felicjńska - modelka,  wicemiss Polonia 1993, bizneswoman. Od lat wspierała różne fundacje, głównie te zajmujące się pomocą dzieciom. Bez fałszywego wstydu opowiada o swoich doświadczeniach życiowych i wspomaga inne osoby w trudnej sytuacji. Opierając się na wnioskach, które wyciągnęła ze swoich porażek, zainicjowała akcję „Pamiętaj o samokontroli”.

Aleksandra Prykowska - w telewizji pojawiła się po raz pierwszy w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami",oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi" .Można ją zobaczyć w Teatrze Narodowym w uwielbianym przez publiczność spektaklu “Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Jana Englerta.  Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja” wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska. Na co dzień występuje w serialu “Pierwsza Miłość”, gdzie konkuruje z samą Grażyną Wolszczak.

Marzena Korzonek - zwyciężczyni Finału Szansy na sukces i Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu, a także międzynarodowego Chanson Festival w Kolonii. Laureatka Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, półfinalistka II edycji Idola. Przez tygodnik "Gala" została uznana za nowy, wielki głos polskiej sceny. Dwa utwory w wykonaniu Marzeny: "Modlitwa" i premierowe, napisane dla niej przez Tadeusza Nalepę, "Chcę przytulić Cię" znalazły się DVD (DVD + CD) pt. "Tadeusz Nalepa, Breakaut i Przyjaciele-60-te urodziny" i zebrały bardzo dobre recenzje. Jej utwór "TO MOJA SIŁA" został wybrany na płytę TOPtrendy telewizji Polsat spośród ponad 300 zgłoszeń.

Agnieszka Rokosa von Zehfelden - absolwentka wydziału malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, członek ZPAP. Od wielu lat pracuje jako stylistka osobista i stylistka wnętrz, projektantka ubioru, kostiumolog, choreograf pokazów mody, stylistka sesji zdjęciowych. Wykładowca rysunku żurnalowego na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Aneta Franczak Drygalska - Prezes Estetic-Line - Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej - (Polski Program Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej), Członek Stowarzyszenia Lekarz Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Specjalista Chorób Wewnętrznych.

Organizatorem spotkania jest Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line w Sosnowcu.

 

Ludzie:

Marzena Korzonek

Marzena Korzonek

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, prezes Sądu Rejonowego w Raciborzu