Niedziela, 24 marca 2019

imieniny: Gabriela, Marka, Gabora

RSS

Kultura

Wygraj wejściówkę na koncert Ireny Santor

18.01.2012 10:07 | 11 komentarzy | e

„Tych lat nie odda nikt….” - recital największych przebojów Ireny Santor już 21 stycznia o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Będzie to wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. Recital największych przebojów przeplatany będzie piosenkami z najnowszej płyty „Kręci mnie ten świat”, która spotkała się z entuzjastycznymi opiniami recenzentów, zdobywając jednocześnie serce i uznanie publiczności. Artystce towarzyszy na fortepianie Czesław Majewski, kompozytor, pianista, dyrygent i aktor kabaretowy. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych "Śpiewające fortepiany" (TVP2) i "Singa Dinga" (TV Puls).

Bilety w cenie 40 i 30 zł są do nabycia w kasie RCK przy ul. Chopina 21 (wt.-czw. 14.30-18.30, piąt. 10.00-14.00). Tel. 32 412 32 45  www.rck.com.pl

Wygraj wejściówkę!

Dla naszych czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę. Umieść w komentarzu link do swojego profilu na Facebooku i kliknij "Lubię to!" - jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś ;). Jeśli nie masz profilu na FB, dodaj komentarz jako zalogowany użytkownik i wpisz Lubię to! Komentarze niezalogowanych użytkowników nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia (piątek), do godz. 12.00. Zwycięzca zostanie podany po zakończeniu konkursu poniżej. Wejściówka będzie do odbioru przed koncertem w kasie RCK przy ul. Chopina.

Wejściówkę (podwójną) otrzymuje Bożena Hajduczek. Gratulujemy!