Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wydział Zamiejscowy Akademii Górnośląskiej w Żorach – kształcimy już 20 lat!

Zarządzanie, Administracja, Finanse i Rachunkowość – studia na tych kierunkach oferuje Wydział Zamiejscowy AG w Żorach. Uczelnia kształci studentów w tym mieście już od 20 lat!

Wydział Zamiejscowy Akademii Górnośląskiej w Żorach – kształcimy już 20 lat!

Za podjęciem studiów w AG w Żorach przemawia renoma uczelni, specjalistyczna kadra, a także zajęcia prowadzone w formie warsztatów, dzięki którym studenci zdobywają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne.

W ofercie Wydział Zamiejscowy AG w Żorach proponuje studia I stopnia na kierunkach Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość. Ich absolwenci mogą kontynuować kształcenie w ramach studiów II stopnia na pokrewnych kierunkach, w siedzibie AG w Katowicach. Z kolei na kierunku Administracja studenci mają do wyboru studia I i II stopnia w AG w Żorach.

Atuty AG w Żorach:

  • wysoki poziom nauczania
  • znakomita kadra
  • 20-letnie doświadczenie
  • program stypendialny

Szczegółowa oferta edukacyjna:

 

Wydział Zamiejscowy AG w Żorach zaprasza nie tylko na studia licencjackie i magisterskie. Realizuje również studia podyplomowe, których oferta programowa jest systematycznie uaktualniana. Uczelnia wychodzi w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom studentów oraz zapotrzebowaniu na rynku pracy.

STUDIA PODYPLOMOWE:

Szczegóły oferty edukacyjnej: https://www.gwsh.pl/zory/

Materiał zewnętrzny