Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W sobotę otwiera się kąpielisko w Kuźni Raciborskiej. Ile kosztuje wstęp?

- Bezpieczna kąpiel, czysta woda, piaszczysta plaża i wyjątkowy klimat. Ośrodek Wodno-Rekreacyjny "Wodnik" zaprasza od soboty 25 czerwca 2022 r. - informuje zarządca terenu, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.

W sobotę otwiera się kąpielisko w Kuźni Raciborskiej. Ile kosztuje wstęp?
"Wodnik" mieści się przy ulicy Brzozowej (fot. arch. Nowiny.pl)

Kąpielisko czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00 - 21:00 (kąpiel do 18:00). Całodniowy bilet wstępu to 5 zł dzieci / 9 zł dorośli. Dzieci do 3 roku życia gratis.

- Na terenie ośrodka miejsca wyznaczone na ognisko, pole namiotowe - obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. W sezonie dyskoteki, koncerty, kina plenerowe, pikniki... atrakcji bez liku - poinformował MOKSiR w mediach społecznościowych.

O nowym sezonie dla kuźniańskiego kąpieliska pisaliśmy także TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Bażant (188.146. * .238) 23.06.2022 15:31

Młodzież z kuźni nigdy nie umie posprzątać po sobie śmieci