Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwóch nastolatków z Raciborza strzelało z wiatrówki do przechodniów

Policjanci pracowali nad sprawą od przełomu listopada i grudnia 2021 roku. To właśnie wtedy nieustaleni sprawcy strzelali do przechodniów, samochodów oraz okien budynków w rejonie ul. Opawskiej w Raciborzu.

Dwóch nastolatków z Raciborza strzelało z wiatrówki do przechodniów
Kolekcja broni pneumatycznej, którą dysponował 13-latek. Fot. KPP Racibórz.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

13 i 15 lat mają raciborzanie, którzy wkrótce staną przed sądem rodzinnym. Zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za strzelanie z wiatrówki. - Sytuacja była bardzo poważna, gdyż powodowała straty w mieniu, ale przede wszystkim stwarzała zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Do niebezpiecznych zdarzeń doszło na przełomie listopada i grudnia 2021 roku w rejonie ulicy Opawskiej w Raciborzu. Policjanci otrzymali trzy zgłoszenia w tej sprawie. - Nad ustaleniem niebezpiecznego sprawcy lub sprawców pracowali raciborscy kryminalni i dzielnicowi. Mozolna praca stróżów prawa zakończyła się sukcesem 14 stycznia bieżącego roku - dodaje M. Szymański.

Policjanci ustalili, że to 13-latek i 15-latek strzelali do ludzi, samochodów i bloków. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli 10 sztuk broni pneumatycznej, którymi dysponował 13-latek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].